2 Kasım gece 21.33’te paylaşmış; “Tüm dostlara sevgiyle. Bir umuttu iki ay ömür veren doktorlara inat geçen her gün. Bir 1.5 yıllık savaş böyle bitti. Binbir teşekkür yanımızda, bizi yalnız bırakmayan, destek olan herkese... “Bana endişe duymayacağım bir yer göster.” Sema Dinçer’in Facebook sayfasındaki son paylaşım. Ve bir başka paylaşımı; “Cehennemden cenneti, acılar içinden mavi gökyüzünü anlatabileceğini mi düşünüyorsun?” diye devam eden Pink Floy şarkısı ‘Wish You Were Here’ sözleri ve parçanın kendisi. Işıklar içinde uyu Sema Dinçer.

BU BİLGİ YANLIŞ VERİLİR Mİ?

Eşim borsa işlerinden anlar ve de takip eder. “Ne biçim düşmüş” diye zıpladı. “Ne oldu kim düşmüş?” diye sordum. “Borsa borsa” dedi ardından “Bu bilgi doğru olamaz” diye söylendi. Doğru değildi. KRT’nin borsa döviz hanesinde ‘1.48’ yazıyordu. Diğer yazan tüm kanallara baktık ‘1.57’... Bu işler ciddi işler, doğru yazacaksınız!

ÖZMEN’İN MAÇI İNTERNETTEN!

Dünya Boks Şampiyonası’nda finale çıkan tek boksörümüz Kerem Özmen. Spiker akşam 20.00’de Kerem’in yarı finalde ringe çıkacağını ilan ediyor. Ev ahalisiyle heyecanla açtık, kadınlar güreş maçları var. Altta “Boks maçlarını internet hesabından izleyebilirsiniz” yazıyor. Eee sinirlendik yani!

 MÜZİK ANLAYIŞLARINI ELE VERDİLER!

Yarışmacı Oğuzhan kardeşimiz, Adamlar’dan ‘Zombi’yi seçmiş. Jürimizin ‘alışık olmadığı bir’ örnek çıktı. Rock, Duman ile Şebnem Ferah’la sınırlı. Neyse Beyaz ile Murat Boz sonunda döndüler. Murat Boz, “Farklı bir sesin var” dedi. “Hard rock yapıyoruz” dedi Oğuzhan. “Bazen o şansı vermek istiyoruz jüri olarak” dedi Boz!