Canan Ergüder, “Evet, sağlığımla ilgili haberler doğru. Yaklaşık 1.5 ay önce bana meme kanseri teşhisi konuldu. Bu fotoğraf, ameliyatım sonrası ‘Menajerimi Ara’ ekibine gönderdiğim kare. Size de aynısını iletiyorum çünkü pozitif hissettiğim anlardan bir tanesi...” diye bir mesaj paylaştı. Duyduğum, oyuncunun hastalığı önceden biliniyordu.
Ameliyat olur, sonra hemen setlere döner diye düşünülüyordu. Oyuncu için de bu moral olurdu. Fakat araya kemoterapi girdi. Bu durumda ne olacak? Bana gelen bilgilere göre, üç bölüm Ergüder dizide olacak Feris karakteriyle. Sonra? Oyuncunun tedavi sürecindeki durumuna göre ara ara çekim yapılacağı söyleniyor. Yani karakter bitirilmiyor.
Bu önemli oyuncu için. Bir moral olacak. Yine duyduğum, Ergüder’in bütün hakları saklı kalacak dizi bitene kadar. Yani bölüm başı ücretini alacak. Oyunculuğuna her daim saygı duyduğum bir isim Canan Ergüder. Ev ahalisinin de hayran olduğu bir isim. Buradan tüm iyi dileklerimizi kendisine gönderiyoruz. En kısa zamanda aramızda olacağına tüm kalbimizle inanıyoruz. Tekrar geçmiş olsun Feris...

‘Seksenler’ ne olacak?

Dizinin temel direklerinden biri Fehmi’ydi. Yani, Rasim Öztekin... Sevgili kardeşimi kaybettik kısa bir süre önce. Bu durumdan tartışmasız en çok etkilenen isimlerin başında, Birol Güven gelmiştir. 10 yıla yaklaşan bir birliktelikten bahsediyoruz.
‘Seksenler’ devam ediyor. Peki Fehmi’siz nasıl olacak? “Üzerinde çalışıyoruz. Hikayede bazı değişiklikler yaşanacak. Ama daha netleşmedi” dedi Güven. Onlar için de gerçekten çok ama çok zor bir durum.

Erdal bakkal durumu

Exxen, ‘Leyla ile Mecnun’u tam kadro yeniden çekiyor. Böyle duyuruldu. Birden Erdal Bakkal karakteriyle sorun yaşandığı yönünde haberler çıktı. Sordum durumu... “Bize olumsuz bir cevap gelmedi” dediler.