FİLMLERDE BOŞLUK DOLDURMA YARIŞMASIDiziler tatilde, filmler çok izlenen zaman diliminde ekrana geliyor. Yerlilerden, komediler gözde... Son örnek, ‘Hadi İnşallah’ oldu. Diyaloglar ‘biip’li olunca, ev ahalisi, ‘boşluk doldurma’ oyunu oynuyor. Böylece yeni bir tür yarışma formatı bulundu. Öneririz, keyifli oluyor!

YEDİ KİŞİ DIŞARIDA BEKLİYOR
Tartışma programları konuk dolu. Sunucuyla birlikte yedi kişi... “Nereden bulmuşlar bu kadar insanı?” dedi ev ahalisi. “Bir o kadar da dışarıda bekliyordur, çağırsalar gelir” dedim. Söylediğimi doğrular bir durum, Habertürk’te yaşandı. CHP’nin Ankara Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş konuktu Didem Arslan Yılmaz’a... Epey konuştular. “Reklamlardan sonra saat 23.00’te, Suriye meselesini konuşacağız” dedi Aslan yeni konuklarıyla... Yetmedi yani. Baktık dört kişi. O saate kadar beklemişler ve üşenmemişler. Bir konu daha olsa, dört konuk rahat bulunurdu. Milletçe TV’ye çıkmayı seviyoruz.

Bu ses albüm yapın!
‘O Ses Türkiye’ye bağırmadan şarkı söyleyen özel sesler, çok nadir çıkıyor. Onlardan biri Gülce... Tekrarında denk geldim, Şebnem Ferah şarkısı söyledi. İşte albüm yapılacak bir ses, hadi bakalım!

'Çarpışma'nın stadı
Sarıyer’in stadı Yusuf Ziya Öniş, 80’li yıllardan bir Sarıyer-Konya maçıyla TRT Spor’da nostalji oldu. ‘Çarpışma’daki stat... Rahmetli babam da ilgilenmişti Sarıyer’le, hatrımda öyle kalmış. Kadir (Kıvanç Tatlıtuğ) amigo... Tarihinde bir Aspava İsmail var. Bilmem dizi çekilirken, Sarıyer’in futbol tarihine bakıldı mı?