‘Sadakatsiz’de “Asya hastasına hangi profesyonel mesafede duracağını bilir” dedi Derya Volkan’a. Kim haklı çıktı?

BİR DAHASI MI VAR?

‘Evlilik Hakkında Her Şey’ de Çolpan (Sumru Yavrucuk) damadı Sergen’e (Sarp Akkaya) “Bir daha, hayatı zindan ederim” diyor. Aldattı karısını, “Bir daha yapma” diyor. Ev ahalisi, “Bir dahası mı var?” dedi.

CÜNEYT İKİ MAÇ YÖNETSİN DİYE Mİ?

Flash TV geri döndü. Değişen pek bir şey olmamış. Bulvar gazetesinin televizyon hali. ‘Telegol’ de başlamış. Selçuk Dereli vardı “Uilenberg, gönderilmeli. Cüneyt iki maç yönetsin diye mi tutuyorlar?” dedi. Malum kendileri MHK eğitim danışmanı. Karşılığında, bizim hakemlere yurt dışında maç veriliyor, başka da bir hayrı dokunmuyor demeye getirdi.

ÖFKELİ YANARDAĞ

İspanya’da yanardağ harekete geçmiş ortalığı yıkmış. “Yanardağın öfkesi durmuyor” haber başlığı Kanal D Haber’de. Felaketlere şahsiyet kazandırmayı severiz örnek ‘trafik canavarı’...

ESKİ SEVGİLİSİNİN ADINI VERMEK

‘Teşkilat’ta Yıldırım’ın karısı bağırıyordu; “Kızım, baban sana eski sevgilisinin adını vermiş.” Adı Roza kızın. Böyle de durumlar olabiliyor demek!

KOMŞU DİZİYE GİTTİ

‘Bir Zamanlar Çukurova’ tekrarıyla ‘Kanunsuz Topraklar’ aynı güne denk geldi. Ev ahalisi, “Uğur Güneş komşu diziye geçmiş anlaşılan” dedi. Adana’dan, Zonguldak’a geçti.