Erman Toroğlu, Galatasaray-Trabzon maçının hakemini eleştirdi. “Ya tam yumuşak gibi yönetin maçı ya da adam gibi, erkek gibi... Çıkın, kimseden korkmayın.” ‘Dürüstlüğün’ ve ‘tarafsızlığın’ cinsel tercihi olabilir mi?

Gelin kaç senelik?
Zuhal Topal’ın gelinli-kaynanalı yemek programında bir soru; “Gelinimiz kaç senelik Azime Hanım?” “Koltuk takımı kaç yıllık” der gibi...

YA YUMUŞAK YA ERKEK GİBİSpermler havada uçuştu
‘Vurgun’da, Kerem ufacıkken ilik nakli gerekiyor. Bunun için de bir kardeş lazım. Kemal komada... Olsun, spermler işe yarayabilir. Vedat, araya giriyor ve doktora, “Spermler işe yaramıyor diyeceksin” diye tehdit ediyor. Karşısındaki patron, doktor da kabul ediyor. Reyhan, Vedat’ın spermleriyle Duru’yu dünyaya getiriyor, olanlardan habersiz. Kemal’in sağlam olan spermleri boşa gitmiyor, pamuklara sarıp baktığı hemşiresi Asya çaktırmadan Eylül’ü doğuruyor. Dizide özetle, spermler havada uçuyor. İlerleyen zamanlarda DNA savaşı başlayacaktır!

İspanya’da yayınlanıyor bizde neden yok?
İspanya’da, Katalonya’daki bağımsızlık girişimleriyle bağlantılı olarak, devlete karşı ayaklandıkları iddia edilen 12 Katalan siyasetçi ve sivil toplum örgütü lideri hakkındaki dava, Madrid’deki yüksek mahkemede başladı. Üç ay süreceği söyleniyor. Bu davayı televizyon naklen yayınlıyor. Bilmem anlatabildim mi?

Vay be abim!
‘Kardeş Çocukları’nda kötü Cemal, Umay’a söyledi: “Zorla güzelliğin kitabını yazdım ben.” Senaryodan muhteşem laf!