Geri Dön

Splendid Palas’ta nostaljik nikah

Ralli dünyasının önde gelen isimleri arasında yer alan İstanbul Otomobil Sporları Kulübü eski başkanı Galip Bilgin, yelken yarışçısı Arzu Yaman ile evlendi.

Splendid Palas’ta nostaljik nikah

Baba Arif Bilgin’in rahatsızlığı sırasında üç yıl önce temelleri atılan dostluk, Büyükada’nın dünyaca ünlü Splendid Palas Otel’inde nikahla taçlandı. Buram buram nostalji dolu Splendid Oteli’nin özenle hazırlanan salonunda gerçekleşen düğünde ikilinin şahitleri Nurettin Hasman ile Yonca Kuşlu Selki oldu. Otel sahibi Selim Hamamcıoğlu‘nun da konuklar arasında yer aldığı günde ralli dünyasının efsane isimleri Ferda Dilege, Volkan Işık, Ali Karacan ve Kemal Özatalay da yer aldı.

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber