Geri Dön

Survivor Ardahan nereli? Survivor Ardahan kaç yaşında, mesleği nedir?

Survivor 2020 yarışmacıları kimler? TV8 kanalının ilgiyle takip edilen yarışması Survivor'da Sadık Ardahan Uzkanbaş en dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Gönüllüler takımında mücadele eden Ardahan nereli? Survivor Ardahan kimdir? İşte Survivor Ardahan hakkında merak edilenler...

Survivor Ardahan nereli? Survivor Ardahan kaç yaşında, mesleği nedir?

Survivor 2020 Ünlüler - Gönüllüler formatında devam ediyor. Birbirinden hırslı takımlardan oluşan Survivor'da yarışmacılar zor şartlar altında yaşamaya devam ediyor. Survivor izleyicileri yarışmacıların yaşamları hakkında araştırma yapıyor. Survivor 2020 yarışmacıları arasında bulunan Ardahan, Gönüllüler takımında yarışıyor. Peki Survivor Ardahan kimdir, kaç yaşında, nereli?

SURVİVOR ARDAHAN KİMDİR?

1987 yılında Adana'da doğan ve hala Adana'da yaşayan Sadık, 8 yıl boyunca Adanaspor altyapı takımlarında futbol oynadı ve yaşadığı sakatlıklar nedeniyle futbola ara vermek zorunda kaldı, zaman bulduğu o arada askerlik görevini yerine getirmek için askere gitti ve askerden geldikten kısa bir dönem sonra ilk yurtdışı tecrübesini yaşadı.

Önce Dubai'ye gidip 2 yıl orada kaldı, sonrasında Türkiye'ye dönüşüyle birlikte spora tekrar zaman ayıran Uzkanbaş, Kazakistan'a geçti ve orada da 6 ay bulundu.

Sadık Ardahan Uzkanbaş kendisini şöyle tanımlıyor:

"Yeni yerler, yeni kültürler ve yeni insanlar tanımayı çok seviyorum, bu yüzden imkanım olduğu süre içinde hep bir yerlere gidip, yeni yerler görmek istiyorum. Ve şu an hayallerimden biri olan 2020 Survivor'da bulunduğum için kendimi oldukça şanslı hissediyorum, hayallerime bır adım daha yaklaşmanın mutluluğu içerisindeyim. İnsanların yüzündeki tebessüm olmak istiyorum.

Arkasında hikaye bırakmış her insan sonsuza kadar yaşar, ben de arkamda bir hikaye bırakmak için yaşıyorum."

 

Adı oyuncu Kaan Yıldırım ile anılan Hadise aşka geldiBir süredir adı oyuncu Kaan Yıldırım ile anılan Hadise, Instagram hesabının hikaye bölümünde "Sensizliğe dayanamam...” adlı şarkıya eşlik etti.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber