Geri Dön

Survivor Batuhan kimdir, hangi dizilerde oynadı, boyu kaç? Batuhan Karacakaya kaç yaşında, nereli?

Survivor Batuhan, Ünlüler takımında yarışıyor. Survivor'ın yeni bölüm fragmanında Batuhan ve Mert arasındaki tartışma izleyicilerin dikkatini çekti. Bauthan'ın yaşamı ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Peki Survivor Batuhan kimdir, hangi dizilerde oynadı?

Survivor Batuhan kimdir, hangi dizilerde oynadı, boyu kaç? Batuhan Karacakaya kaç yaşında, nereli?

Survivor'da Ünlüler ve Gönüllüler takımının rekabeti tüm hızıyla devam ediyor. Survivor'ın dikkat çeken yarışmacılarından biri ise Batuhan Karacakaya oldu. Peki Survivor Batuhan kimdir, kaç yaşında?

SURVIVOR BATUHAN KİMDİR?

Survivor Batuhan Karacakaya, 5 Şubat 1997 tarihinde İstanbul'da doğdu. Batuhan Karacakaya boyu 1.82’dir. Batuhan Karacakaya’nın kilosu ise 75’tir.

Aşk-ı Memnu’nun Bülent Ziyagil’i olarak tanınsa da, sonrasında birçok filmde ve dizide rol almıştır. Batuhan Karacakaya, şöhrete kavuştuğu Aşk-ı Memnu dizisinden sonra Umutsuz Ev Kadınları dizisinde oynamıştır. Diziden ayrıldıktan sonra 2 yıl boyunca üniversite sınavlarına hazırlanan ve üniversiteye giden Batuhan Karacakaya kariyerine üniversite yıllarında Diriliş Ertuğrul dizisiyle devam etmiştir.

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber