Geri Dön

Survivor Berna'nın sevgilisi Gilmher Croes kimdir, kaç yaşında? Survivor Berna Keklikler hayatı hakkında...

Berna Keklikler, Survivor 2022 All Star yarışmasında gönüllüler takımı ile birlikte mücadele ediyor. Keklikler, iletişim oyununa çıkmadan önce sevgilisini çok özlediğini ilk kez böyle bir şey yaşadığını belirtti. Sevenleri ise 'Survivor Berna'nın sevgilisi kimdir?' sorusunu yöneltmeye başladı. İşte, Survivor Berna Keklikler ve sevgilisi Gilmher Croes hayatı...

Survivor Berna'nın sevgilisi Gilmher Croes kimdir, kaç yaşında? Survivor Berna Keklikler hayatı hakkında...

Survivor Berna, son günlerde Survivor 2022 yarışması ile adından söz ettiriyor. Son bölümde erkek arkadaşı ile ilgili sözleri dikkat çekmişti. Kekliklerin bir süredir sosyal medya fenomeni Gilmher Croes ile birliktelik yaşadığı biliyor. Peki, Gilmher Croes kaç yaşında, nereli?

GİLMHER CROES KİMDİR?

Croes 7 Temmuz 1993 tarihinde Aruba’nın başkenti Oranjestad'da dünyaya geldi. Aruba Üniversitesi’ne girdi. Sosyal medyada ise Gil Croes adını kullanıyor.

3 kardeş olan Gilmher, Aruba Kısa Film Festivali’nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazandı. 

BERNA KEKLİKLER KİMDİR?

Berna Keklikler, 25 Şubat 1989 tarihinde Almanya’da doğdu. Üç kardeştir, bir kız bir de erkek kardeşi vardır. Berrin Keklikler kardeşidir. Anne ve babası Almanya’da yaşamaktadır. Ekran severler tarafından ilk olarak Göz6 isimli yarışma programı ile tanınmıştır. Yarışmayı kazanmış daha sonra Survivor 2017 yarışmasına katılmıştır. Ayrıca Stil Avcıları isimli yarışma programında da yer almıştır.

Ekonomi üzerine eğitim alan güzel isim 2014 yılından bu yana kardeşi ile birlikte yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. Ayrıca geçmiş yıllarda Almanya’da katıldığı Miss Turkuaz Germany yarışması 2011 güzeli seçilmiştir.

Çok küçük yaşlardan itibaren yüzme sporu ile ilgilenen Berna Keklikler, yüzme ve spor kariyerini hobi olarak yapmış, Lise mezuniyetinin ardından modelliğe yönelmiştir. Günümüzde ise oyunculuk eğitimi almakta ve oyunculuk ve sunuculuk ile kariyerini sürdürmeye karar vermiştir.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber