Geri Dön

Survivor Doğan kimdir, kaç yaşında? Survivor Doğan Keser ne iş yapıyor, evli mi?

Doğan Keser, Survivor'a yedek yarışmacılar arasından dahil oldu. TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor, bu akşam yeni bölümü ile izleyicilerle buluşacak. Survivor Doğan'ın yaşamı ise merak konusu. Peki, Survivor Doğan kimdir?

Survivor Doğan kimdir, kaç yaşında? Survivor Doğan Keser ne iş yapıyor, evli mi?

Survivor hafta içi belirli günlerde ve hafta sonu ekranlara geliyor. Kıyasıya rekabetin olduğu programda yarışmacıların hayatları izleyiciler tarafından araştırılıyor. Doğan Keser, Survivor'ın dikkat çeken isimleri arasında yer alıyor. Peki Survivor Doğan kimdir, kaç yaşında?

SURVIVOR DOĞAN KİMDİR?

Doğan Keser 21 Mayıs 1992 tarihinde İstanbul’da doğdu. Zeytinburnu spor altyapısında yetişen Doğan Keser, Zeytinburnuspor'un tüm alt kategorilerinde forma terletmiş, profesyonel olarak A takımda oynamıştır. Futbolu sadece bu takımda oynadığını, belirten Doğan Keser, yaşadığı talihsiz bir sakatlık nedeniyle, futbolculuk kariyerini noktaladığını söylüyor.

Sosyal medyada çektiği videolarla herkesi güldürmeyi başaran Doğan Keser, enerjik ve sempatik tavrıyla dikkat çeken isimlerin başında yer alıyor.

11 Nisan 2021 Magazin Haberleri Bülteni11 Nisan 2021 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet