Geri Dön

Survivor Yasin kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Survivor Yasin Obuz katıldığı yarışmalar hangileri?

Survivor 2022 All Star kadrosunda yer alan Yasin Obuz kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Daha önce MasterChef ve Survivor kadrolarında yer alan Yasin önce yemek konusunda ne kadar iddialı olduğunu ortaya koyduktan sonra parkurda olan iddiasını da Survivor'da bir sezon sonra kanıtladı. Deli dolu kişiliği ile bilinen Yasin Obuz kimdir kaç yaşında?

Survivor Yasin kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Survivor Yasin Obuz katıldığı yarışmalar hangileri?

Survivor Yasin Obuz kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. MasterChef ve Survivor kadrosunda daha önce yer alan Yasin Obuz hem yemek konusunda hem parkurda olan iddiasını ortaya koydu. Katıldığı MasterChef'i büyük bir gelişim göstererek 5'inci olarak tamamlayan Yasin Obuz katıldığı Survivor yarışmasında ise üçüncü olmayı başarmıştı. Bu sezon Survivor 2022 All Star Gönüllüler takımı kadrosunda yer alan Yasin Obuz hayatı ve kariyeri hakkında bilgiler araştırma konusu olmaya devam ediyor. Peki Survivor Yasin Obuz kimdir aslen nereli?

SURVİVOR YASİN OBUZ KİMDİR KAÇ YAŞINDA?

21 Kasım 1988’de Diyarbakır'da doğan ve 3 kardeşi olan Yasin Obuz, çocukluğundan bu yana spor yapıyor.

İlk spor lisansı 1998'de çıkan Obuz, amatör ve profesyonel olarak futbol oynadı. Bunların yanı sıra,çocukluğunda 2 yıl jimnastik yaptı, voleybol ve basketbol da oynadı. Ankara Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nde okuyan Obuz, üniversite yıllarında ise spor olarak fitness yaptı.

Üniversitede mutfağa merak saldığı için yemek yapmayı öğrenmeye başladı. Yemek yaparken mutlu olduğunu fark eden Yasin, bir dönem Rusya St. Petersburg’da yaşadı ve yaklaşık olarak 20 ülke gezdi. Gittiği ülkelerin mutfak kültürlerini, eğlence tarzlarını, yaşayış biçimlerini gözlemledi. Şimdi kendisine ait küçük bir işletmesi var.

Survivor Yasin Obuz, 1.83 m boyunda ve 82 kilo ağırlığındadır. Instagram'da yasinobuzofficial kullanıcı adı ile yer alan Yasin Obuz ilk olarak Kanal D ekranında yayımlanan Kısmetse Olur programına katıldı. Sonrasında MasterChef ve Survivor serüvenleri yaşayan Yasin Obuz samimi ve dobra kişiliği ile izleyici tarafından sevilen isimler arasında yer almayı başarmıştır.

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber