Geri Dön

Survivor Yasin kimdir, nereli? Survivor Yasin Obuz kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Masterchef Türkiye'de yarışan Yasin şimdi ise TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmasında yer alıyor. Yasin Obuz, Survivor'ın dikkat çeken isimleri arasında bulunuyor. Survivor Yasin'in yaşamı merak ediliyor. Peki Survivor Yasin kimdir, nereli? Survivor Yasin Obuz kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Survivor Yasin kimdir, nereli? Survivor Yasin Obuz kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Survivor'da yarış hız kesmeden devam ediyor. Survivor'da adım adım çeyrek finale yaklaşılıyor. Yasin Obuz, Survivor Gönüller takımında yarışıyor. Survivor Yasin, yarışmadaki tavırları ile de dikkat çekiyor. Peki Survivor Yasin kimdir, nereli? İşte Survivor Yasin Obuz'un biyografisi...

SURVIVOR YASİN KİMDİR?

21 Kasım 1988’de Diyarbakır'da doğan ve 3 kardeşi olan Yasin Obuz, çocukluğundan bu yana spor yapıyor.

İlk spor lisansı 1998'de çıkan Obuz, amatör ve profesyonel olarak futbol oynadı. Bunların yanı sıra,çocukluğunda 2 yıl jimnastik yaptı, voleybol ve basketbol da oynadı. Ankara Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nde okuyan Obuz, üniversite yıllarında ise spor olarak fitness yaptı.

Üniversitede mutfağa merak saldığı için yemek yapmayı öğrenmeye başladı. Yemek yaparken mutlu olduğunu fark eden Yasin, bir dönem Rusya St. Petersburg’da yaşadı ve yaklaşık olarak 20 ülke gezdi. Gittiği ülkelerin mutfak kültürlerini, eğlence tarzlarını, yaşayış biçimlerini gözlemledi. Şimdi kendisine ait küçük bir işletmesi var.

Geçen sezon Masterchef yarışmasına katılan Yasin bu şekilde Survivor'a seçildi.

Acun Ilıcalı paylaştı! Survivor ekibini korkutan yangınDominik Cumhuriyeti'nde, 'Survivor 2020' çekimlerinin yapıldığı bölgeye yakın bir alanda başlayan orman yangını korkuttu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber