Geri Dön

'Teşkilat' dizisinde bu hafta neler olacak?

Sıra dışı hikayesi, aksiyon dolu sahneleri ve prodüksiyonu ile adından söz ettiren TRT 1 dizisi ‘Teşkilat’, 20 Mart Pazar akşamı ikinci sezon 39'uncu bölümüyle ekrana gelecek.

'Teşkilat' dizisinde bu hafta neler olacak?

Şirket kimyasal silah planının başarısız olmasının ardından sonra Yıldırım’ı saf dışı bırakmaya karar verir. Pes etmeyen Yıldırım, ekibin canını yakmak ve yoluna çıkan engelleri ortadan kaldırmak için gözünü en tepeye diker. Diğer yanda ekibimiz Ankara’ya dönmek için hazırlıklarını yaparken Hakkı’ya ulaşılamamaktadır.

Hakkı’yı bulmak için örgütün merkezine girmek zorunda kalan ekibi burada büyük bir sürpriz beklemektedir. Kapana kısılan ekibin pes etmeye niyeti yoktur. Yıldırım bu durum üzerinden Mete Başkan’ı sıkıştırınca, Mete başkan hayatının en önemli kararını vermek zorunda kalacaktır.

Teşkilat dizisinde bu hafta neler olacak

OYUNCU KADROSU
Teşkilat dizisinde; Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Gürkan Uygun, Turgut Tunçalp, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Nihat Altınkaya, Tuncer Salman, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say, Nil Günal, Feray Darıcı, Mustafa Açılan, Bülent Bilgiç, Mehmet Ergenç, Hilal Öztunca, Lara Domaç ve Hakan Boyav ve Yavuz Bingöl rol alıyor.

Teşkilat dizisinde bu hafta neler olacak

Yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar üstlendiği yapının yönetmen koltuğunda Burak Arlıel ve Burak Müjdeci oturuyor.

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber