Geri Dön

Tuğba Özerk: Pop müziği rezil ettiler!

Ünlü şarkıcı Tuğba Özerk, "Hep mi ritim aynı olur ya? Pop müziği rezil eden insanlar!" diyerek, Edis Görgülü, Zeynep Bastık ve 'Reynmen' adıyla tanınan Yusuf Aktaş'ı hedef aldı.

Tuğba Özerk: Pop müziği rezil ettiler!

Yeni şarkısı "Halaybaşı"nı müzikseverlerle buluşturan Tuğba Özerk, popçu Edis, Zeynep Bastık ve 'Reynmen'i eleştirdi.

"POP MÜZİĞİ REZİL ETTİLER"
Twitter hesabından paylaşımda bulunan ünlü şarkıcı, "Hep mi ritim aynı olur ya? Edoş, Zeynoş bir de Reynoş çıktı başımıza... Bir de birliktelik kurmuşlar. Bu pop müziği rezil eden insanlar... Öperim." ifadelerini kullandı.

Tuğba Özerk: Pop müziği rezil ettiler

TAKİPÇİLERİNİ İKİYE BÖLDÜ
Özerk, ardından, "Sahte okeyler. Hep dön, dön aynı... Öptüm." paylaşımında bulundu. Şarkıcının bu gönderileri takipçilerini ikiye böldü.

Tuğba Özerk: Pop müziği rezil ettiler
Kimi kullanıcılar Tuğba Özerk'e hak verirken, kimisi ise "Böyle bir şey söylemeye ne gerek vardı ki? Herkesin tarzı, rengi, ne olduğu kendisine. Bu başkasını ilgilendirmez." diyerek, sanatçıyı eleştirdi.

Edis Görgülü, Zeynep Bastık ve 'Reynmen' lakaplı YouTuber Yusuf Aktaş'ın Özerk'e yanıt verip vermeyeceği ise merak konusu oldu.

Özcan Deniz ile Feyza Aktan arasındaki kavganın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktıŞarkıcı Özcan Deniz ve eski eşi Feyza Aktan arasında devam eden velayet davasında tanıklar dinlendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber