Geri Dön

Türk influencer'ın rüya gibi hayatı! 20 yaşında 2 şirket kurdu, dünyayı geziyor

Almanya'da yaşayan 23 yaşındaki Cansel Özyalçın, genç yaşında hatırı sayılır bir gelir elde ediyor. Sosyal medya hesabında yurtdışında yaptığı tatillerden kareler yayınlayan Özyalçın'ın paylaşımları, İngiliz basınının da dikkatini çekti.

Türk influencer'ın rüya gibi hayatı! 20 yaşında 2 şirket kurdu, dünyayı geziyor

Yıllar önce Türkiye'den Almanya'ya göç eden bir ailenin kızı olan Cansel Özyalçın, henüz 20 yaşında iki şirket kurduktan sonra hayal edemeyeceği kadar para kazanmaya başladı. Birkaç sene sonra 23 yaşına geldiğinde 1,47 milyon sterlin değerinde işletme sahibi olan genç influencer, 12 bin sterlinlik tatillerden, yat gezilerine kadar lüks dünyanın ihtişamına dahil oldu. Cansel Özyalçın, sürekli yurtdışı seyahatlerine gittiğini, özellikle Dubai'de haftalarca gezdiğini ve bunları yaparken çok fazla para harcamadığını, genelde davetlere katıldığını söyledi.

Türk influencerın rüya gibi hayatı 20 yaşında 2 şirket kurdu, dünyayı geziyor

Özyalçın, 20 yaşında kendi işini kurduğundan bugüne dek 314 bin takipçiye ulaştı ve birçok moda ve güzellik şirketiyle ortaklık yaparak projeler yürüttü. 'BabesFashion ve Slaynails' adındaki iki şirketine denizaşırı bir boyut kazandıran Özyalçın, "Markalar için farklı şehirlerde büyük etkinlikler düzenlemek oldukça yaygın. Bu etkinliklerde de farklı influencer'lar, TikToker'lar ve YouTuber'lar oluyor" dedi.

Genç yaşında, kısa bir süre içinde hatırı sayılır bir gelir ve çevre edinen Özyalçın, "Daha şimdiden devasa yatlar veya dünyanın en yüksek havuzundaki etkinlikler gibi çok özel yerlere davet edildim" diyerek katıldığı etkinliklerin içeriklerinden bilgiler paylaştı.

Dünyanın birçok bölgesinden ünlülerin Dubai'ye gitmeyi özellikle tercih ettiklerini söyleyen Özyalçın, son zamanlarda influencer'ların artan Dubai seyahatlerini ise Dubai'nin ihtişamına bağladığını söyledi.

Türk influencerın rüya gibi hayatı 20 yaşında 2 şirket kurdu, dünyayı geziyor

Sosyal medya hesabında takipçilerinden oldukça fazla geri dönüş aldığını söyleyen Özyalçın, tüm bu seyahatleri yaparken aslında çalışmaktan dinlenmeye vaktinin olmadığını da ekledi. Influencer'ların mesai saatlerinin olmadığına dikkat çeken Cansel Özyalçın, “Normal bir insan olarak gerçekten rahatlamanız ve dinlenmeniz gereken tatilde, influencer olarak daha da çok çalışmaya başlıyorsunuz” dedi.

Tüm seyahatleri boyunca yanından asla ayırmadığı en önemli eşyasının portatif lambaları olduğunu söyleyen Özyalçın, "Kaybolmaması gereken en önemli şey portatif lambalarım. Işıklandırmam olmadan iyi bir profesyonel fotoğraf çekemem" diye konuştu.

Türk influencerın rüya gibi hayatı 20 yaşında 2 şirket kurdu, dünyayı geziyor

İngiliz Daily Star gazetesinin internet sitesinde yayınlanan röportajda, Cansel Özyalçın'ın 20 yaşında kurduğu şirketleri sayesinde kazandığı parayla dünyayı gezen bir sosyal medya fenomeni olduğu belirtildi.Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber