Geri Dön

Ünlü televizyoncu Doğan Bircan'ın sır ölümü!

TV'de yaptığı sağlık programları ile tüm Türkiye’nin tanıdığı isimlerden biri haline gelen Doğan Bircan, Kadıköy'deki evinde başından vurulmuş olarak bulundu. Geçtiğimiz yıl görkemli bir nikah töreni ile dünya evine giren 32 yaşındaki diş hekimi, yapımcı ve TV program sunucusunun 10 milyon dolar borcu olduğu ve bu sebeple intihar etmiş olabileceği üzerinde duruluyor.

Ünlü televizyoncu Doğan Bircan'ın sır ölümü!

Beyaz TV'de Özlem Yıldız’la birlikte 'Sağlık Zamanı' adlı programı sunan Abdullah Doğan Bircan, önceki gün öğlen saatlerinde iş yerinden evine gideceğini söyleyerek ayrıldı. O saatten sonra Bircan’a kimse ulaşamadı.

CESEDİ EVE ÇİLİNGİRLE GİREN APARTMAN GÖREVLİSİ BULDU

Bakırköy’de annesinin evine misafir olarak giden Selnur Bircan, telefonla defalarca aradığı eşine ulaşamayınca Kadıköy Feneryolu Caddesi'nde bulunan evlerinin apartman görevlisini aradı. Görevliden dairelerine giderek eşine bakmasını istedi. Zili çalan ama cevap alamayan görevli, durumu Selnur Bircan'a bildirdi. Bircan’ın talebi üzerine çilingirle birlikte eve giren apartman görevlisi, doktor Bircan'ı kanlar içinde yerde yatarken buldu ve polise haber verip sağlık ekiplerini çağırdı.

CESEDİNİN ALTINDA SİLAH BULUNDU

Kısa sürede olay yerine giden sağlık ekipleri, ünlü diş hekiminin hayatını kaybettiğini belirledi. Olay yerine ulaşan polis ekipleri, ceset üzerinde inceleme yaptı. İlk etapta olayın cinayet olabileceği ihtimali üzerinde duruldu. İncelemeler sırasında ceset yan yatırılınca, hemen altında Baretta marka bir silah bulundu. Silahın bulunması olayın intihar olduğu ihtimalini kuvvetlendirdi.

Yapılan incelemelerin ardından Bircan’ın cesedi Adli Tıp Kurumuna gönderildi. Evde bulunan silah ise Kriminal Şube Müdürlüğü’ne gönderildi. Polis olayın intihar olduğunu değerlendirirken, olay, Kriminal Şube Müdürlüğü ve Adli Tıp’tan gelecek sonuçlarla kesinlik kazanacak.

ÇOK BORCU VARDI

Polisin araştırmalarında Abdullah Doğan Bircan’ın medikal malzeme işi yaptığı belirlendi. Yakınlarından kar payı karşılığı yüklü miktarda borç aldığı öğrenilen Bircan'ın 10 milyon dolar borcu olduğu belirtildi.

Olayın ardından Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Doğan Bircan'ın cenazesi, 10 Haziran Cumartesi günü öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazı sonrası, Ankara Karşıyaka Mezarlığı'nda defnedilecek.

YALÇIN ÇAKIR: ACIMIZ BÜYÜK

Beyaz TV'de yayınlanan 'Yalçın Abi' programını sunan televizyoncu Yalçın Çakır, instagram hesabından şu paylaşımı yaptı:

Ünlü televizyoncu Doğan Bircanın sır ölümü

Ebru Polat'tan tavsiyerler! "Kocalarınızı elinizden alırlar"Instagram paylaşımları olay olan ünlü şarkıcı, yaklaşık 500 bin izlenen görüntüsü ile sosyal medyayı salladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber