Cadde Yüzünü gerdirmişti! Selen Görgüzel son halini paylaştı

Yüzünü gerdirmişti! Selen Görgüzel son halini paylaştı

24.04.2024 - 15:36 | Son Güncellenme:

Ünlü yönetmen Hamdi Alkan ile boşandıktan sonra açıklamaları ve estetikleriyle sık sık magazin gündeminde adından söz ettiren Selen Görgüzel, geçtiğimiz günlerde yüz gerdirme operasyonu geçirmişti. Ünlü güzel, sosyal medya hesabından son halini yayınladı.

Yüzünü gerdirmişti Selen Görgüzel son halini paylaştı

2014 yılında Hamdi Alkan ile nikâh masasına oturan ve 2022'de evliliğini sonlandıran Selen Görgüzel, magazin gündeminin dilinden düşmüyor.

Haberin Devamı

Sosyal medya hesabında yaptığı iddialı paylaşımların yanında açıklamalarıyla da dikkatleri üzerine çeken isim, bu sefer yüzünü gerdirdikten sonra verdiği ilk pozuyla gündem oldu.

ESTETİKLERİ ÇOK KONUŞULDU

Geçtiğimiz günlerde estetik operasyon için doktorunun kapısını çalan Görgüzel, sosyal medya hesabında yayınladığı haliyle şaşırtmıştı. Ünlü isim, “Çok gergin olduğum doğrudur” notuyla paylaştığı, suratı bandajlı fotoğrafı kısa süre sonra silmişti.

'YÜZÜME DOKUNMAM'

'Türk Malı', 'Zoraki Başkan', 'Oğlum için', 'Deli Duran', 'Bir Dilim Aşk' gibi projelerde boy gösteren Selen Görgüzel, sosyal medyadaki bir takipçisinden gelen 'Çok güzelsiniz, yüzünüzdeki işlemleri öğrenebilir miyim?' sorusuna şu yanıtı vermişti:

Haberin Devamı

Burnumda operasyon var ve düzenli botoks yaptırıyorum. Onun dışında cilt bakımı dışında yüzüme dokunmam.

 

"HOŞ GELDİN YENİ SELEN"

Selen Görgüzel geçtiğimiz bıçak altına yatmış; yüzünü ve boynunu gerdirmiş, göz kapaklarını aldırtmıştı. Bir ay önce ameliyat olan ünlü isim, yeni görüntüsünü sosyal medya hesabından paylaştı. Bu karenin altına da “Hoş geldin yeni Selen” notunu düştü. Oyunculuk kariyerinin dışında şarkıcı kimliğiyle de ön planda olan Görgüzel, “Seyircim artık sahnede bambaşka bir Selen görecek” dedi. 

İşte Selen Görgüzel'in son paylaşımları...

Yüzünü gerdirmişti Selen Görgüzel son halini paylaştı

Yüzünü gerdirmişti Selen Görgüzel son halini paylaştı

Yüzünü gerdirmişti Selen Görgüzel son halini paylaştı