Geri Dön

Zeynep Avcı kimdir, kaç yaşında? The Voice of Germany'ye damga vuran Zeynep Avcı aslen nereli?

Zeynep Avcı kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. O Ses Almanya'da söylediği şarkılar ile kendisine hayran bırakan Zeynep Avcı, ilk tırda yaşan şarkısının ardından bu kez ikinci turda Zerrin Özer'den Kıyamam şarkısını söyledi. Zeynep Avcı'yı jüri ayakta alkışlarken duygu dolu anlar yaşandı. Peki Zeynep Avcı kimdir?

Zeynep Avcı kimdir, kaç yaşında? The Voice of Germany'ye damga vuran Zeynep Avcı aslen nereli?

O Ses Almanya yarışmasında söylediği Türkçe şarkılar ile adından söz ettiren Zeynep Avcı kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Voice Of Germany yarışmasında ilk turda Yalan şarkısı ile adından söz ettiren Zeynep Avcı ikinci turda Zerrin Özer'den Kıyamam şarkısını seslendirdi. Zeynep Avcı'nın performansı jüri başta olmak üzere salondaki herkesin büyük beğenisini kazanırken jüri üyeleri Zeynep Avcı'yı ayakta alkışladı.

ZEYNEP AVCI KİMDİR?

Zeynep Avcı, Almanya'nın Berlin şehrinde yaşayan ve senelerdir Berlin'de sahne alan bir Türk müzisyen. 1970'li yıllarda Türkiye'den Almanya'ya göç eden Zonguldaklı işçi bir ailenin 3 çocuğundan biri olan Zeynep Avcı 20 yıldır Berlin'de şarkı söylüyor.

"Beatztanbul" adlı orkestrasıyla tanınan Zeynep Avcı müzik eğitimine çocuk yaşlarında başladı. Büyük ud virtüözü ve müzisyen Nuri Karademirli ile çalışma fırsatı bulan Zeynep Avcı, katıldığı bir programda Türk Sanat Müziği eğitimini Serap Saat'ten aldığını söylemişti.

Zeynep Avcı koç burcudur.

Jim Carrey, 60'ıncı yaşını böyle kutladıDünyaca ünlü oyuncu Jim Carrey, 60 yaşına bastı. Doğum gününü yayınladığı video ile kutlayan Carrey, "Yaşlandım ama hala altın gibiyim" mesajını yazdı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber