Geri Dön

Abramovich'ten Sergen Yalçın teklifi! "İstediğin parayı verirdim"

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın'la birlikte oynayan Okan Koç, yıllar sonra Chelsea'den gelen teklifi anlattı. Chelsea Başkanı Abramovich'in Beşiktaş başkanına Sergen Yalçın ile ilgili konuşmasını aktardı. Okan Koç ayrıca Ersun Yanal'ın kendisiyle ilgili söylediği sözlere cevap verdi.

Abramovich'ten Sergen Yalçın teklifi! "İstediğin parayı verirdim"

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın hakkında Chelsea için transfer itirafı geldi.

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın'la birlikte oynayan Okan Koç, Radyospor'a konuştu. Koç, "2003 yılında Chelsea'yı deplasmanda yendiğimiz maç sonrasında dönemin kulüp başkanı Serdar Bilgili anlatmıştı. Chelsea Başkanı Abramovich, Bilgili'ye "Sergen Yalçın, 2 yaş genç ve biraz daha zayıf olsa istediğin her parayı verirdim." demiş. Sergen Yalçın, birlikte oynadığım en yetenekli oyuncuydu." dedi.

Koç, Ersun Yanal'ın kendisi hakkında söylediği "Gençlerbirliği'nde çok iyi başlamıştık, çok iyi götürüyorduk. Altay deplasmanında bitti işimiz.. Beşiktaş'ın 100. yılıydı. Ahmed Hassan ve Okan, maçlar devam ederken Beşiktaş'la anlaştılar. Ve biz o Beşiktaş'la liderlik yarışındaydık." sözler üzerine ise, "Beni o sene en son isteyen takım Beşiktaş'tı. Birçok takımın transfer gündemindeydim. Ersun Hoca beni başka oyuncularla karıştırmış olabilir." diye konuştu.

Abramovichten Sergen Yalçın teklifi İstediğin parayı verirdim

Cesc Fabregas'ın Chelsea Formasıyla Yaptığı En İyi Asistler

Rıza Çalımbay'dan hakemlere uyarı
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber