Geri Dön

Beşiktaş'ta Alex Teixeira depremi

Geçtiğimiz sezon bedelsiz olarak Beşiktaş'a imza atan ve bekleneni veremeyen Brezilyalı Alex Teixeira ile yollar ayrıldı. Siyah-beyazlı kulüp ayrılığı resmen duyurdu.

Beşiktaş'ta Alex Teixeira depremi

Beşiktaş'ta yaprak dökümü sürüyor. Sözleşmesi sona eren Larin, Oğuzhan Özyakup ve Vida'dan sonra bir ayrılık daha kesinleşti.

Geçtiğimiz sezon büyük umutlarla gelen Brezilyalı Alex Teixeira ile Beşiktaş yollarını ayırma kararı aldı. Siyah beyazlı ekipte 31 maçta 4 gol 1 asist yapan Brezilyalı ile sözleşme fesih görüşmelerinde anlaşma sağlandı.

Skorer'den Serdar Sarıdağ'ın haberine göre, Brezilyalı yıldız 1 yıllık alacaklarından vazgeçti. Avukatları ile kulüp binasına gelen Alex hakkında resmi açıklama geldi.

BEŞİKTAŞ'TAN AÇIKLAMA
Beşiktaş, Alex Teixeira ile karşılıklı anlaşarak yolların ayrıldığını açıkladı. Açıklamada şu ifadeler kulandıldı: Brezilyalı futbolcu Alex Teixeira ile karşılıklı anlaşarak sözleşmemizi feshetmiş bulunmaktayız.
Kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda anlayış gösteren Alex Teixeira’ya hizmetleri için teşekkür eder, bundan sonraki futbol kariyerinde başarılar dileriz.

Beşiktaşta Alex Teixeira depremi

SIRADA N'KOUDOU VAR
Beşiktaş'ta Alex Teixeira sözleşme feshi konusunda anlaşma sağlanmasının ardında bir isimle daha yolların ayrılması bekleniyor. Sakatlıklar yüzünden forma şansı bulamayan Georges-Kevin N'Koudou ile de Beşiktaş yönetimi ayrılık için bir görüşme yapacak. Tarafların anlaşması halinde yıldız oyuncu ile de yollar ayrılacak.

Beşiktaşta Alex Teixeira depremi

Beşiktaşta Alex Teixeira depremi

 

YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber