Geri Dön

Denizlispor Kulübünün yeni başkanı Mehmet Uz oldu

Denizlispor Kulübünün olağanüstü genel kurulunda  başkanlığa Mehmet Uz seçildi.

Denizlispor Kulübünün yeni başkanı Mehmet Uz oldu

Denizlispor Kulübünün olağanüstü genel kurulunda  başkanlığa Mehmet Uz seçildi. 

Yeşil-siyahlı kulüpten yapılan açıklamaya göre, Nihat Zeybekci Kongre  ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen olağanüstü genel kurul toplantısında tek  listeyle seçime gidildi.

Yapılan oylamada, Mehmet Uz başkanlığındaki yönetim kurulu göreve  getirildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Mehmet Uz, kulübü sportif, mali ve  yönetim olarak iyi bir yere getirmeyi hedeflediklerini belirtti.

Kendisi gibi kulübe gönül vermiş taraftarın ve arkadaşlarının ısrarı  üzerine aday olmaya karar verdiğini aktaran Mehmet Uz, "Ben birçok kurumda görev  aldım ama hiçbir zaman göreve talip olmadım, göreve getirildim. Hepsinde de  başarılı oldum ve misyonumu tamamlayınca koltuktan kalkmasını bildim. Arkadaşlar  insanların yaptıkları, yapacaklarının teminatıdır. Bu önemli görevde kavgasız,  dostça, birbirimize kenetlenerek kulübü yarınlara hazırlayacak ve yarınlar  geldiğinde de yerimizi teslim edeceğimiz arkadaşımıza pırıl pırıl bir kulüp  teslim edeceğim." ifadelerini kullandı.

Mehmet Uz'un yönetim listesi şu isimlerden oluştu: Muhammed Üstek, Fethi Akcan, Ahmet Selvi, Taner Atilla, Veli Çıtışlı,  Erol Çalık, Hikmet Olgun, Ahmet Aşıkoğlu, Necip İrdem, Erdinç Bilge, İsmet Kaya, İhsan Niyaz, Recep Dayı, Nevzat Yılmaz.

Denizlispor Kulübünün yeni başkanı Mehmet Uz oldu

 

  

 

 

 

 

 

 

Berna Gözbaşı, Galatasaray maçının ardından açıklamalarda bulundu
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner