Sırbistan HaberleriDusan Tadic: Jose Mourinho inanılmaz bir adam!

Dusan Tadic: Jose Mourinho inanılmaz bir adam!

17.06.2024 - 00:55 | Son Güncellenme:

Sırp futbolcu Dusan Tadic, İngiltere maçının ardından konuştu.

Dusan Tadic: Jose Mourinho inanılmaz bir adam

EURO 2024 C Grubu'nun 1'inci haftasında İngiltere'ye 1-0 mağlup olan Sırbistan'da Dusan Tadic açıklamalarda bulundu.

Haberin Devamı

Fırsatları değerlendiremediklerini belirten Dusan Tadic, "İngilizler maçın başından sonuna kadar bize geniş alanalar bıraktılar. Ancak, biz bu alanları değerlendirmek konusunda eksik kaldı. Doğru kelime bu; bize hücum etme fırsatı tanıdılar ama yapamadık" dedi.

Slovenya maçını kazanmak zorunda olduklarını vurgulayan Dusan Tadic, "Üzgünüm. Önümüzdeki maçlar için hesap yapmak zorunda değiliz. Kazanmalıyız. Her zaman mümkün olduğunca çok puan toplamak istersiniz. Slovenya'yı yenmeli ve yolumuza devam etmek için elimizden gelen her şeyi yapmalıyız" ifadelerini kullandı.

2023-2024 sezonunda 65'inci kez sahaya çıkmasının hatırlatılmasının ardından Dusan Tadic, "Bu sezon kaç maç oynadım bilmiyorum. Kendimi hep hazırlıyorum, vücudumu koruyorum, sıkı çalışıyorum. En iyimi sahaya vermek istiyorum. Futbol bunu istiyor. Her zaman fit olmalısınız. Bu çok önemli. Bedeninize iyi bakmak zorundasınız" diye konuştu.

Haberin Devamı

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jose Mourinho ile ilgili soruya cevap veren Dusan Tadic, "Mourinho inanılmaz bir adam. Futbol tarihinin en büyük teknik direktörlerinden birisi. Çok iyi takım olacağız. Çok mutluyum" dedi.

Yazarlar