Voleybol Fenerbahçeli yıldız Dyshawn Pierre, gönlünü VakıfBanklı yıldıza kaptırdı! Aşkını ilan etti

Fenerbahçeli yıldız Dyshawn Pierre, gönlünü VakıfBanklı yıldıza kaptırdı! Aşkını ilan etti

23.05.2024 - 07:02 | Son Güncellenme:

EuroeLeague Final-Four'unda Panathinaikos ile eşleşen Fenerbahçe Beko'da Dyshawn Pierre, gönlünü VakıfBank'ın yıldızına kaptırdı. Yıldız isim ilk kez aşkını sosyal medyadan paylaştı.

Fenerbahçeli yıldız Dyshawn Pierre, gönlünü VakıfBanklı yıldıza kaptırdı Aşkını ilan etti

Dyshawn Pierre, Fenerbahce Beko'da en uzun süre forma giyen oyuncularından biri konumunda. Yıldız isim, kulüpteki dördüncü sezonunda nihayet ilk Final Four hedefine ulaştı.

Haberin Devamı

Pierre, EuroLegue sitesinde yaptığı açıklamada Final-Four başarısına vurgu yaparak şunları söyledi: "Her yıl EuroLeague'in gerçekte ne kadar büyük olduğunu anlıyorsunuz. Fenerbahçe'ye gitmek, hedefin ne olduğunu anlamak, EuroLeague'de oynamanın bazen ne kadar zor olduğunu anlamak, Final Four'a kalmak bir başarıdır."

AŞKINI İLAN ETTİ
VakıfBank'tan ayrılan Jordan Thompson, Final Four öncesi Fenerbahçe Beko'nun yıldızı Dyshawn Pierre ile fotoğrafını paylaştı. Thompson fotoğrafın altına şu notu düştü: En sevdiğim kişi için büyük hafta sonu yaklaşıyor, seni neşelendirmek için sabırsızlanıyorum

Fenerbahçeli yıldız Dyshawn Pierre, gönlünü VakıfBanklı yıldıza kaptırdı Aşkını ilan etti

VAKIFBANK'IN IMOCO MAÇINI İZLEMİŞTİ
CEV Şampiyonlar Ligi’nde VakıfBank'ın çeyrek final turunda İtalyan ekibi Imoco Conegliano'yu konuk ettiği mücadeleyi Dyshawn Pierre yerinden takip etmişti.

Haberin Devamı

VakıfBank'ın Amerikalı yıldızı Jordan Thompson'ı izlemeye Fenerbahçe Beko'nun yıldız ismi Dyshawn Pierre de geldi. Mücadele sonrasında Thompson, Pierre ile tribünde sohbet etti.

Öte yandan VakıfBank'tan ayrılan Thompson yeni sezonda Amerika Ligi'nde forma giyecek.

Fenerbahçeli yıldız Dyshawn Pierre, gönlünü VakıfBanklı yıldıza kaptırdı Aşkını ilan etti

SAKATLIKLARLA BOĞUŞTU
Dyshawn Pierre bu sezon sakatlıklarla boğuştu. Fenerbahçe Beko’nun Kanadalı forveti, EuroLegaue'de oynanan Zalgiris maçında sağ hamstring kasından sakatlanmış ve oyuna devam edememişti.