Vakıfbank

Vakıfbank

Son dakika Vakıfbank haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Vakıfbank gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Vakıfbank haber sayfamızda...

Vakıfbank

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.803 vakifbank haberi bulunmuştur.
KPSS P1 P2 P3 puanı ile alım yapan kurumlar TIKLA 2021: KPSS P1 P2 P3 puan türü nedir ve p121 ne demek?
KPSS P1 P2 P3 puanı ile alım yapan kurumlar TIKLA 2021: KPSS P1 P2 P3 puan türü nedir ve p121 ne demek?KPSS P1-P2- P3 puanı ile alım yapan kurumlar adaylar tarafından araştırılmaya başlandı. KPSS lisans sınav sonuçları bugün açıklandı. KPSS puanlarını öğrenen adaylar ise puan türleri ile ilgili detayları araştırmaya başladı. Peki KPSS P1-P2- P3 puanı ile alım yapan kurumlar neler? İşte KPSS P1-P2- P3 puanı ile ilgili detaylar...
16.09.2021Gündem
VakıfBank’tan ‘Esnaf  Kazansın’ kampanyası
VakıfBank’tan ‘Esnaf Kazansın’ kampanyasıVakıfBank, Ahilik Haftası kapsamında esnaflara destek olmak amacıyla bir kampanya başlatarak, 18 Eylül Cumartesi günü mahalle esnafından alışveriş yapmaya davet etti.
16.09.2021Ekonomi
VakıfBank’tan piyasa takibi için uygulama
VakıfBank’tan piyasa takibi için uygulamaVakıfBank, piyasa işlemlerini anlık takip etmek ve piyasalarda işlem yapmak isteyenler için TradeOnline uygulaması ile hız ve kolaylık sağladığını duyurdu.
14.09.2021Ekonomi
Sürdürülebilir  Eurobond ihracı
Sürdürülebilir Eurobond ihracıVakıfBank, sürdürülebilir finansman programı içinde ikinci tahvil ihracını da tamamladı. 5 yıl vadeli 500 milyon dolar tutarındaki tahvil ihracına dünya genelinde yatırımcı ilgisi yoğun oldu.
11.09.2021Ekonomi
Deneyim Olarak Sanat Vakıfbank Kültür Yayınları'ndan çıktı
Deneyim Olarak Sanat Vakıfbank Kültür Yayınları'ndan çıktıVakıfBank Kültür Yayınları, Amerikalı düşünür John Dewey’in yazdığı “Deneyim Olarak Sanat” isimli kitabı yayımlıyor. Yazar, çalışmasında estetik deneyim ve sanat ilişkisinin süreklilik içinde yeniden inşa ve ifade oluşuna odaklanıyor.
Sim Kart Blokesi Nasıl Kaldırılır? Bankaların Bloke Kaldırma Numaraları
Sim Kart Blokesi Nasıl Kaldırılır? Bankaların Bloke Kaldırma NumaralarıSim kartlar çeşitli nedenlere bağlı olarak bloke olabiliyor. Pin kodunun yanlış girilmesi, 4.5G destekli yeni bir cihaz kullanmak isteyenlerin sim kartları bloke olmaktadır. Kartların bloke olmasının nedenleri arasında hiç şüphesiz güvenlik unsuru yer alır. Sim karta bloke konulması durumunda mobil bankacılık hizmetlerinden faydalanılmaz hale getirmektedir. Ancak kaldırmak oldukça kolaydır. Puk kodu veya bankların bloke kaldırma numaraları ile bu işlem birkaç adımda halledilebilir. Sim kart blokesi nasıl kaldırılır? “Bankaların Bloke Kaldırma Numaraları” içeriğimizden konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
4.09.2021Teknoloji
EFT Saatleri 2021: Bankalar Arası 7/24 EFT ve Havale Saat Kaça Kadar Yapılır?
EFT Saatleri 2021: Bankalar Arası 7/24 EFT ve Havale Saat Kaça Kadar Yapılır? EFT, Elektronik Fon Transferinin kısaltılmasına denir. Bankalar arası yapılan para gönderme işlemi EFT olarak adlandırılır. Hesaplar arası yapılan para transferine ise havale denir. Havalede başka bankaya para gönderme işlemi yapılmaz. EFT işlemi hafta içi yapılabilir ve ancak her bankanın EFT saatleri ile ücreti değişiklik gösterir. Hafta sonu ve resmi tatillerde EFT işlemi yapılmaz. EFT sadece bankaların faaliyette olduğu saatlerde yapılır. Ancak Merkez Bankası’nın 2021 yılı itibari ile hizmete soktuğu FAST işlemi ile 7/24 1000 TL’ye kadar EFT yapılabilir. Bankalar arası 7/24 EFT ve havale saat kaça kadar yapılır? diyorsanız “EFT Saatleri 2021” içeriğimizden detaylıca öğrenebilirsiniz.
4.09.2021Gündem
VakıfBank kredi kartıyla 2 ay erteleme
VakıfBank kredi kartıyla 2 ay ertelemeVakıfBank, eylül ayı boyunca kredi kartıyla yapılacak gıda, akaryakıt ve e-ticaret alışverişlerinde ücretsiz olarak iki ay ekstre erteleme imkanı sağlayan bir kampanya başlattı.
4.09.2021Ekonomi
Mutluluklarını taçlandırdılar
Mutluluklarını taçlandırdılarİzmir’in tanınmış mimarlarından Epig Mimarlık’ın Kurucusu Semiha Güneş’in göz hekimi kızı Pelin Kıyat ile bilgisayar yazılım mühendisi, Vakıfbank Müfettişi Alp Özalp bir ömür boyu mutluluğa evet dedi.
1.09.2021Ege
Gerçekliğin yapısı yeniden şekilleniyor
Gerçekliğin yapısı yeniden şekilleniyorVakıfBank Kültür Yayınları, İtalyan filozof Federico Campagna'nın “Teknik ve Büyü: Gerçekliğin Yeniden İnşası” eserini yayımlıyor. Kitapta, modern dünyanın “gerçekliği” irdeleniyor.
Mahir bir denizcinin bilinmeyen hikâyesi: Nasuhzâde Ali Paşa
Mahir bir denizcinin bilinmeyen hikâyesi: Nasuhzâde Ali PaşaVakıfBank Kültür Yayınları, akademisyen ve yazar Prof. Dr. Zekeriya Kurşun’un yazdığı “Nasuhzâde Ali Paşa ve Rum İsyanı” isimli kitabı yayımlıyor. Kurşun, kitabında II. Mahmud’un kaptanıderyası Nasuhzâde Ali Paşa’nın bilinmeyen yaşam öyküsünü bütün yönleriyle ve ayrıntılarıyla ele alıyor.
27.08.2021Kültür Sanat
VakıfBank’a finansal  kurum ihracı ödülü
VakıfBank’a finansal kurum ihracı ödülüVakıfBank’ın mevduat bankaları tarafından ihraç edilen ilk Sürdürülebilir Eurobond işlemi, 2014’ten bu yana düzenlenen Bonds&Loans Türkiye tarafından ödüle layık görüldü. Bu yıl toplamda 13 kategori için 100’ün üzerinde işlem başvurusu yapılan Bonds&Loans ödüllerinde VakıfBank ‘En İyi Finansal Kurum İhracı’ ödülünü almaya hak kazandı.
26.08.2021Ekonomi
Borsadaki şirketlerin karı arttı
Borsadaki şirketlerin karı arttıBorsa İstanbul'da BIST 100 endeksi altında işlem gören şirketlerin net karı, ilk yarıda geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 121,9 artarak 78 milyar 246 milyon liraya yükseldi.
24.08.2021Uzmanpara
“Bu ilgiyi sezon açıldığında canlı tutmalıyız”
“Bu ilgiyi sezon açıldığında canlı tutmalıyız”Giovanni Guidetti, “Voleybol ülkesi olmak için istikrarlı bir başarı yakalamalı, gençlere rol model olacak sporcular çıkarabilmeli, taraftar kültürü oluşturabilmek için mevsimselliğin ötesine geçmeliyiz. Bu ilgiyi sezon açıldığında da canlı tutmalıyız” diyor
15.08.2021Pazar
ATA AÖF yaz okulu sınav tarihi 2021! ATA AÖF yaz okulu kayıt uzatıldı mı, ders seçimi nasıl yapılır?
ATA AÖF yaz okulu sınav tarihi 2021! ATA AÖF yaz okulu kayıt uzatıldı mı, ders seçimi nasıl yapılır?Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi yaz okulu kayıt tarihleri uzatıldı. ATA AÖF yaz okulu için ders seçimi kayıt işlemleri okulun resmi internet adresinden alınıyor. Yapılan açıklamaya göre yaz okulu kayıt tarihleri 11 Ağustos 2021 Çarşamba günü saat 23:59'a kadar uzatılmıştır.
12.08.2021Gündem
VakıfBank’ın ilk yarı net kârı 1.4 milyar TL
VakıfBank’ın ilk yarı net kârı 1.4 milyar TLVakıfBank yılın ilk yarısında 1 milyar 410 milyon TL net kâr elde etti. VakıfBank tarafından açıklanan 2021 yılının ilk yarısına ait konsolide olmayan finansal sonuçlarına göre, bankanın 6 aylık net kârı 1 milyar 410 milyon TL oldu.
11.08.2021Ekonomi
Carl Schmitt'in önemli eseri Türkçede
Carl Schmitt'in önemli eseri TürkçedeVakıfBank Kültür Yayınları, Alman siyaset kuramcısı Carl Schmitt’in yazdığı “Roma Katolikliği ve Politik Form” adlı kitabı yayımlıyor. Schmitt, Roma Katolik Kilisesi’ni Roma sonrası Avrupa tarihinde işgal ettiği siyasi iktidarı üzerinden ele alıyor.
10.08.2021Kültür Sanat
Enflasyon %18.95
Enflasyon %18.95Temmuzda TÜFE yüzde 1.8, Yİ-ÜFE yüzde 2.46 arttı. Yıllık enflasyon tüketici fiyatlarında yüzde 18.95, yurt içi üretici fiyatlarında yüzde 44.92 oldu
4.08.2021Ekonomi
Ekonomistler bugün açıklanan enflasyon verilerini değerlendirdi
Ekonomistler bugün açıklanan enflasyon verilerini değerlendirdiEkonomistler, enflasyonun temmuz ayında yüzde 1,80 ile beklentilerin üzerinde gerçekleşmesinde gıda, konut, lokanta ve otellerde görülen fiyat artışlarının etkili olduğunu, enflasyonda düşüşün ancak yılın son iki ayında görülebileceğini belirtti.
3.08.2021Ekonomi
Ekonomistler enflasyon verilerini değerlendirdi
Ekonomistler enflasyon verilerini değerlendirdiEkonomistler, enflasyonun temmuz ayında yüzde 1,80 ile beklentilerin üzerinde gerçekleşmesinde gıda, konut, lokanta ve otellerde görülen fiyat artışlarının etkili olduğunu, enflasyonda düşüşün ancak yılın son iki ayında görülebileceğini belirtti.
3.08.2021Uzmanpara
SGK Başkanı Yılmaz: İşten çıkarmalarda olağanüstü durum yok
SGK Başkanı Yılmaz: İşten çıkarmalarda olağanüstü durum yokSosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı İsmail Yılmaz, işten çıkarma yasağının 1 Temmuz'da sona ermesiyle ilk ay için işten çıkarma sayılarında çok ciddi değişiklik olmadığını belirterek, "Bilakis sigortalı sayılarımızda artışın olduğunu da görüyoruz. Geçmiş yıllarla eş değer seyrediyor. Olağanüstü durum söz konusu değil" dedi.
3.08.2021Ekonomi
Tanzimat'tan Cumhuriyet'e Türk romanında şair ve şiir
Tanzimat'tan Cumhuriyet'e Türk romanında şair ve şiirVakıfBank Kültür Yayınları (VBKY) akademisyen Bahanur Garan Gökşen’in “Geç Osmanlı Dönemi Romanlarında Şair ve Şiir” isimli eserini yayımlıyor. Kitapta, Tanzimat romanı Cezmi’den Cumhuriyet’in ilk yılında yayımlanan Karanfil ve Yasemin’e, Ahmet Midhat Efendi’nin romanlarından Zâniyeler’e kadar çeşitli romanlardaki şairlerin izi sürülüyor.
Doğu Karadeniz’e 6 milyarlık kaynak
Doğu Karadeniz’e 6 milyarlık kaynakVakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, Doğu Karadeniz’e desteklerinin 6 milyar liraya ulaştığını bildirdi.
31.07.2021Ekonomi
Emekli adaylarına prim borcu kredisi
Emekli adaylarına prim borcu kredisiSosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank arasında, 7326 sayılı Yapılandırma Kanunu kapsamında, emekli olabilecek sigortalılara yönelik “kredi iş birliği protokolü” imzalandı.
29.07.2021Ekonomi
Emekli olmak isteyenlere güzel haber! SGK ile 3 banka arasında imzalar atıldı
Emekli olmak isteyenlere güzel haber! SGK ile 3 banka arasında imzalar atıldıSosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanvekili İsmail Yılmaz, yapılandırılan borcunu ödemesi halinde aylık bağlanabilecek sigortalılara, ödeme güçlüğü çekmeden banka kredisi ile emeklilik imkanı sunulacağını bildirdi.
28.07.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

ekonomivakıfbankVakıfbank Kültür Yayınlarıenflasyondeğerlendirme

Vakıfbank ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.