VoleybolFilenin Sultanları'nda Santarelli, Ebrar Karakurt’u trolledi! Hande Baladın gerçeği açıkladı

Filenin Sultanları'nda Santarelli, Ebrar Karakurt’u trolledi! Hande Baladın gerçeği açıkladı

13.02.2024 - 10:32 | Son Güncellenme:

Filenin Sultanları'nda Ebrar Karakurt'un paylaşımı gündem oldu. 3 kupa kazanılan yaz ayından bir video paylaşan Ebrar, Santarelli ve takım arkadaşlarının kendine yaptığı şakayı gözler önüne serdi.

Filenin Sultanları ile büyük bir kahraman olarak geçirdiği bir yazın ardından Rusya'ya, Lokomotiv Kaliningrad transfer olan Ebrar Karakurt, burada da fırtına gibi esmeye devam ediyor. Rus taraftarlarının kısa sürede sevgisini kazanan Ebrar, yaptığı paylaşım ile herkesi güldürdü.

Haberin Devamı

FİLENİN SULTANLARI EBRAR KARAKURT'A ŞAKA YAPTI
Filenin Sultanları'nda Santarelli ve takım arkadaşları Hande Baladın, Derya Cebecioğlu ve Gizem Örge'nin kendisine yaptığı şakayı gözler önüne serdi. Santarelli, Ebrar'ı geç kaldığı yönünde trolledi. Konuşma şu şekilde gerçekleşti:

Santarelli: Ebrar neredesin?
Ebrar: Dışarıdayım
Santarelli: Biz toplantıdayız
Ebrar: Ama Diego ve Recep abi bana 8.45 te demişlerdi
Santrelli: Hayır değil
Ebrar: Özür dilerim bunun için
Santarelli: Tamam Ebrar bunu daha sonra telafi etmeye çalışıcağız ama bir dahakine takımla ol

Filenin Sultanlarında Santarelli, Ebrar Karakurt’u trolledi Hande Baladın gerçeği açıkladı

Telefonun kesilmesinin ardından Santarelli gülerek Ebrar diye seslendi. Hande Baladın 'Şaka şaka Ebrar' diyerek konuyu açıkladı. Derya Cebecioğlu ve Gizem Örge de Ebrar'a gülerek karşılık verdi.

Haberin Devamı

EBRAR: ZAFERLERE HALA AÇIM
Ebrar Karakurt, İtalyan medyasına daha önce verdiği röportajda başarıya hala aç olduğunu ifade etti. "VNL ve Avrupa Şampiyonası'nda altın madalyalar ve bir sonraki Olimpiyat Oyunlarına katılma hakkı: Türk milli takımıyla geçen yaz nasıl geçti?" sorusuna Ebrar şu yanıt vermişti: “Kazanmak için gereken her şeyi kazandık. Ancak ulaşılması gereken başka birçok hedef var: Hala zaferlere açım! “

VNL ve Paris Olimpiyatları 2024 yazının en önemli uluslararası etkinlikleri olacak. bunu düşünüyor musunuz?
“İki turnuvayı da kazanıp, milli marşımızı söylemek istiyorum. Türkiye'yi voleybol dünyasının en başarılı ülkesi haline getirmek için çok çalışacağım."