Bordo-mavililer, Fenerbahçe karşısında iyi mücadele etmişti. Galatasaray da ise tatile giden yabancılarla beraber eksikler arttı. Trabzon, Ziraat Türkiye Kupası gruplarına üç puanla başlar

528 Lyon-Montpellier 1
Lyon bu sezon tepetaklak oldu. Ev sahibi lider Bordeaux’un tam on puan gerisine düştü. Konuk ekip Bordeaux ve Nancy mağlubiyetleriyle moralsizleşti. İki takımın da çıkışa ihtiyacı var. Benim tercihim Lyon.

538 G.Saray-Trabzon 2
Galatasaray, zorlu kupa maçı öncesi birçok oyuncusuna noel izni verdi ve sakatlarla beraber takımdaki eksik sayısı büyüdü. Sarı-kırmızılılar Trabzon karşısına genç ağırlıklı bir kadro ile çıkacak. Trabzon ise Şenol Güneş ile iyi bir çıkış yakalarken, hafta sonu Fenerbahçe’ye mağlup olmasına rağmen mücadeleci oyunuyla umut vermişti. Bordo-mavililer, eksik Galatasaray’ı yenecektir.

Kalkan’dan 4,55 katı
Milliyet Taktik sayfalarında tahminleri ile iddaaseverlere yol gösteren Levent Kalkan, 18 Aralık’taki yazısında tahminde bulunduğu 7 maçtan beşinde isabet sağlayarak 4,55 katı kazandırdı. Kalkan’ın kuponu Groningen-Heerenveen ve Utrecht-Twente karşılaşmalarının ileri bir tarihe ertelenmesi ile tutmuş oldu.

Kupada Trabzon