Beşiktaş Sagal deprem anını anlattı: 4 yaşındaki oğlum evi bir canavarın taşıdığını söyledi

Sagal deprem anını anlattı: 4 yaşındaki oğlum evi bir canavarın taşıdığını söyledi

08.02.2023 - 10:20 | Son Güncellenme:

Gaziantep Futbol Kulübü'nde forma giyen Angelo Sagal, merkez üssü Kahramanmaraş olan ve birçok ilde hissedilen depremle ilgili konuştu. 29 yaşındaki futbolcu, "Çok korkutucuydu. Saat sabah 4'tü ve uyuyorduk. 2010'da Şili'de yaşadıklarımdan çok farklı hissettim" şeklinde konuştu.

Sagal deprem anını anlattı: 4 yaşındaki oğlum evi bir canavarın taşıdığını söyledi

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Gaziantep Futbol Kulübü'nde forma giyen Angelo Sagal, ülkesinde yayın yapan radyolardan ADN'ye açıklamalarda bulundu.

Haberin Devamı

Deprem sırasında yaşadıklarını anlatan Sagal, "Çok korkutucuydu. Saat sabah 4'tü ve uyuyorduk. Hemen kalktık. Eşimi ve çocuklarımı aldım. Kapının eşiğinde durduk. 2010'da Şili'de yaşananlardan çok farklı hissettim. Sakin başladı fakat sonrasında şiddetlendi. Evin çok fazla hareket ettiğini hissettim. 4 yaşındaki oğlum evi bir canavarın taşıdığını söyledi. Bütün sokaklar karla dolu. Bu yüzden dışarı çıkmak zor. Artçı sarsıntılar var" ifadelerini kullandı.

Sagal, Türkiye'de daha önce Denizlispor forması giymiş, 2021/22 sezonunun başında Gaziantep Futbol Kulübü'ne transfer olmuştu.