Geri Dön

Toprak Razgatlıoğlu'nun şampiyonluğu İspanya'da manşetlerde

Toprak Razgatlıoğlu’nun şampiyonluğu İspanyol basınında da geniş yer aldı.

Toprak Razgatlıoğlu'nun şampiyonluğu İspanya'da manşetlerde

Marca gazetesi, “Razgatlıoğlu şampiyon” başlığı altında internet sitesinden verdiği haberde, “Türk sporcu, Endonezya’da Rea’yı tahttan indirdi. Superbike’da Jonathan Rea dönemi sona erdi.

Yeni şampiyon Razgatlıoğlu” ifadelerini kullandı.Marca gazDünya Superbike Şampiyonası’etesi, “Razgatlıoğlu şampiyon” başlığı altında internet sitesinden verdiği haberde, “Türk sporcu, Endonezya’da Rea’yı tahttan indirdi. Superbike’da Jonathan Rea dönemi sona erdi. Yeni şampiyon Razgatlıoğlu” ifadelerini kullandı.

El Mundo Deportivo gazetesi de “Razgatlıoğlu, Superbike’ta dünya şampiyonluğunu ilke kez elde etti” başlığını kullandı. Gazete, “Türk motosikletçi, şampiyonanın son yarışı olan Endonezya’daki ilk yarışı ikinci bitirdikten sonra, son 6 sezonun galibi Jonathan Rea’dan tacı kaptı” ifadelerini öne çıkardı.

Jonathan Rea’nın tahtı yıkıldı

WorldSBK’da Toprak Razgatlıoğlu’nun şampiyon olmasıyla Jonathan Rea’nın altı sezonluk hakimiyeti de bitti. 2015-2020 yılları arasında üst üste 6 kez şampiyon olan Rea’yı da pas geçmeyen milli motosikletçi, “Rea büyük bir efsane ve bana çok şey öğretti. Ona çok şey borçluyum ve mücadele için teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Toprak Razgatlıoğlunun şampiyonluğu İspanyada manşetlerde

Sergen Yalçın'dan istifa açıklaması
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber