Dünya Superbike Şampiyonası

Dünya Superbike Şampiyonası

Son dakika Dünya Superbike Şampiyonası haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Dünya Superbike Şampiyonası gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Dünya Superbike Şampiyonası haber sayfamızda...

Dünya Superbike Şampiyonası

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 215 dünya superbike şampiyonası haberi bulunmuştur.
Hollanda Grand Prix'inde zafer Toprak Razgatlıoğlu'nun!
Hollanda Grand Prix'inde zafer Toprak Razgatlıoğlu'nun! Red Bull sporcusu Toprak Razgatlıoğlu, 2024 Dünya Superbike Şampiyonası’nın (WSBK) 3. durağı olan Hollanda Grand Prix’sinin ikinci yarışını zirvede tamamladı. Razgatlıoğlu, 9. sıradan başladığı yarışta yaptığı harika ataklarla podyumun ilk basamağında yer aldı.
21.04.2024 Motor Sporları
Toprak Razgatlıoğlu Hollanda’da ikincilik kürsüsüne çıktı
Toprak Razgatlıoğlu Hollanda’da ikincilik kürsüsüne çıktı Red Bull sporcusu Toprak Razgatlıoğlu, 2024 Dünya Superbike Şampiyonası’nın (WSBK) 3. durağı olan Hollanda Grand Prix’sinin ilk yarışını ikinci sırada tamamladı.
20.04.2024 Motor Sporları
Toprak Razgatlıoğlu'ndan İspanya'da 3 podyum!
Toprak Razgatlıoğlu'ndan İspanya'da 3 podyum! Milli sporcumuz Toprak Razgatlıoğlu, 2024 Dünya Superbike Şampiyonası’nın İspanya etabındaki başarılarıyla dikkat çekti.
24.03.2024 Motor Sporları
İspanya'da zirvenin sahibi Toprak Razgatlıoğlu oldu!
İspanya'da zirvenin sahibi Toprak Razgatlıoğlu oldu! Toprak Razgatlıoğlu, 2024 Dünya Superbike Şampiyonası'nın İspanya ayağının ilk yarışını zirvede tamamladı.
23.03.2024 Motor Sporları
Red Bull sporcuları hafta sonu İspanya'da piste çıkıyor
Red Bull sporcuları hafta sonu İspanya'da piste çıkıyor Dünya Superbike Şampiyonası’nda şampiyonluğun en büyük adaylarından Toprak Razgatlıoğlu ve Dünya Supersport Şampiyonası’ndaki temsilcilerimiz Bahattin Sofuoğlu ve Can Öncü ise hafta sonu İspanya, Katalunya Pisti’nde mücadele edecek. Heyecanla beklenen yarışlar Red Bull TV ekranlarında yayınlanacak. Moto2 klasmanında ülkemizi temsil eden Red Bull sporcusu Deniz Öncü ise pazar günü Portekiz Portimao Pisti’nde boy gösterecek.
20.03.2024 Motor Sporları
Dünya Superbike Şampiyonası ve Dünya Supersport Şampiyonası heyecanı Red Bull TV’de
Dünya Superbike Şampiyonası ve Dünya Supersport Şampiyonası heyecanı Red Bull TV’de Motor sporlarında dünyanın en prestijli yarışlarından Dünya Superbike Şampiyonası (WSBK) ve Dünya Supersport Şampiyonası (WSSP) heyecanı başlıyor. Red Bull sporcusu Toprak Razgatlıoğlu’nun WSBK’da, Can Öncü ve Bahattin Sofuoğlu’nun WSSP’de şampiyonluğun en büyük adaylarından olduğu organizasyonda sezonun ilk yarışı 24- 25 Şubat’ta Avustralya Philip Island Pisti’nde gerçekleşecek. Merakla beklenen yarışlar yalnızca Red Bull TV’den izlenebilecek.
21.02.2024 Motor Sporları
Razgatlıoğlu ve Sofuoğlu yeni sezon öncesi umut dolu
Razgatlıoğlu ve Sofuoğlu yeni sezon öncesi umut dolu Dünya Superbike Şampiyonası'nda ülkemizi temsil eden Toprak Razgatlıoğlu ve Dünya Süpersport Şampiyonası'nda mücadele eden Bahattin Sofuoğlu, yeni sezon öncesi iddialı konuştu.
14.02.2024 Motor Sporları
Toprak ve Ayhancan’dan Karanlık Kanyon’da göz kamaştıran performans
Toprak ve Ayhancan’dan Karanlık Kanyon’da göz kamaştıran performans Dünya Superbike Şampiyonası tarihindeki ilk Türk şampiyon Toprak Razgatlıoğlu ve DTM’de düzenli olarak yarışan ilk Türk yarış pilotu Ayhancan Güven, Türkiye’nin saklı cennetlerinden biri olan Erzincan Kemaliye’de bulunan Karanlık Kanyon’da uzun süre unutulamayacak bir performansa imza attı. Başarılı sporcular, dünyanın en zorlu yollarından birinin bulunduğu bilinen ve özellikle motor sporcuları arasında dünyaca ünlü Karanlık Kanyon’da birbirlerine meydan okudu.
3.02.2024 Motor Sporları
Dünya Superbike Şampiyonası 2024'ü yayıncısı belli oldu
Dünya Superbike Şampiyonası 2024'ü yayıncısı belli oldu Red Bull sporcuları Toprak Razgatlıoğlu, Can Öncü ve Bahattin Sofuoğlu, 2024 sezonunda Dünya Superbike Şampiyonası’nda yarışacak ve kendi kategorilerinde şampiyonluk arayacak. 3 sezonluk Yamaha macerasının ardından BMW ile anlaşan Toprak, Supersport’ta sakatlıktan güçlü dönen Can Öncü ve her sezon seviyesini artıran Bahattin Sofuoğlu… 3 temsilcimizin yarışları, 2024 yılında sadece Red Bull TV’de, Türkçe anlatımlı olacak.
24.01.2024 Motor Sporları
Toprak Razgatlıoğlu korkuttu! Sosyal medya hesabından açıklama yaptı
Toprak Razgatlıoğlu korkuttu! Sosyal medya hesabından açıklama yaptı Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu'nun Alanya'nın Akdağ bölgesinde kaybolduğu ihbarı sonrası arama-kurtarma çalışmaları başlatıldı. Razgatlıoğlu sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak durumunun iyi olduğunu ve sadece telefonunun çekmediğini belirtti.
28.12.2023 Skorer
Toprak Razgatlıoğlu dünya ikincisi!
Toprak Razgatlıoğlu dünya ikincisi! Toprak Razgatlıoğlu, 2023 Dünya Superbike Şampiyonası’nın son durağı olan İspanya hafta sonunda ilk yarışta damalı bayrağı ikinci sırada geçti. Red Bull sporcusu böylece sezonu ikinci sırada tamamladı.
29.10.2023 Motor Sporları
Toprak Razgatlıoğlu kasırgası! İspanya'da dünya ikincisi oldu
Toprak Razgatlıoğlu kasırgası! İspanya'da dünya ikincisi oldu Red Bull sporcusu Toprak Razgatlıoğlu, 2023 Dünya Superbike Şampiyonası’nın (WSBK) son durağı olan İspanya hafta sonunda ilk yarışta damalı bayrağı ikinci sırada geçti. Yarışa 7. cepten başlayan Toprak podyumun ikinci basamağını almayı başardı ve sezonu da ikinci sırada tamamladı. 2023 WSBK İspanya etabında superpole ve ikinci yarış, 29 Ekim Pazar günü koşulacak.
28.10.2023 Motor Sporları
Toprak Razgatlıoğlu’ndan Portekiz’de 3 podyum
Toprak Razgatlıoğlu’ndan Portekiz’de 3 podyum Red Bull sporcusu Toprak Razgatlıoğlu, 2023 Dünya Superbike Şampiyonası’nın (WSBK) 11. durağı olan Portekiz hafta sonunda ikinci yarışta damalı bayrağı ikinci sırada geçti. Superpole yarışında 2. olan Toprak, haftayı da üç podyumla tamamlamış oldu. 2023 Dünya Superbike Şampiyonası, 27-29 Ekim’de İspanya’da koşulacak etapla son bulacak.
1.10.2023 Motor Sporları
ÖZEL | Toprak Razgatlıoğlu hayalini ilk kez açıkladı: Deneme yapmadım ama yakındır
ÖZEL | Toprak Razgatlıoğlu hayalini ilk kez açıkladı: Deneme yapmadım ama yakındır Ülkemizi Dünya Superbike Şampiyonası’nda temsil eden Red Bull sporcusu Toprak Razgatlıoğlu sezonu Skorer TV'ye değerlendirdi. Razgatlıoğlu ayırca hayalini ilk kez açıkladı.
17.09.2023 Diğer Sporlar
ÖZEL | Toprak Razgatlıoğlu ilk kez açıkladı: Öyle bir hayalim var
ÖZEL | Toprak Razgatlıoğlu ilk kez açıkladı: Öyle bir hayalim var Ülkemizi Dünya Superbike Şampiyonası’nda temsil eden Red Bull sporcusu Toprak Razgatlıoğlu sezonu Skorer'e değerlendirdi. Razgatlıoğlu ayırca hayalini ilk kez açıkladı.
18.09.2023 Motor Sporları
Toprak Razgatlıoğlu Çekya’da ikincilik kürsüsüne çıktı
Toprak Razgatlıoğlu Çekya’da ikincilik kürsüsüne çıktı Red Bull sporcusu Toprak Razgatlıoğlu, 2023 Dünya Superbike Şampiyonası’nın (WSBK) sekizinci durağı olan Çekya hafta sonunda ilk yarışta damalı bayrağı ikinci sırada geçti. Yarışa pole pozisyonundan başlayan Toprak, pek çok geçişin yaşandığı ıslak zemindeki yarış boyunca istikrarını koruyarak podyumun ikinci basamağını almayı başardı.
29.07.2023 Motor Sporları
Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, İtalya’da podyumun zirvesinde
Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, İtalya’da podyumun zirvesinde Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Dünya Superbike Şampiyonası'nın yedinci durağı İtalya etabındaki ikinci yarışı ilk sırada tamamladı.
16.07.2023 Motor Sporlari
Toprak Razgatlıoğlu’ndan kariyerinin 100. Podyumu
Toprak Razgatlıoğlu’ndan kariyerinin 100. Podyumu Toprak Razgatlıoğlu, 2023 Dünya Superbike Şampiyonası’nın (WSBK) yedinci durağı olan İtalya hafta sonunda ilk yarışta ikinci oldu. Yarışa pole pozisyonundan başlayan Toprak, damalı bayrağı ikinci sırada geçmeyi başardı. Razgatlıoğlu bu sonuçla birlikte WSBK kariyerinin 100. podyumuna ulaşmış oldu
15.07.2023 Motor Sporlari
Toprak Razgatlıoğlu Barselona’da sekizinci başladı, ikinci bitirdi
Toprak Razgatlıoğlu Barselona’da sekizinci başladı, ikinci bitirdi Red Bull sporcusu Toprak Razgatlıoğlu, 2023 Dünya Superbike Şampiyonası’nın (WSBK) dördüncü durağı olan Barselona hafta sonunda ilk yarışı ikinci sırada tamamladı.
6.05.2023 Motor Sporlari
Toprak Razgatlıoğlu’dan bir birincilik, bir podyum
Toprak Razgatlıoğlu’dan bir birincilik, bir podyum Endonezya’nın ev sahipliğinde düzenlenen Dünya Suberbike Şampiyonası’nın ikinci turunda, milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu sıralama yarışında birinci oldu, haftanın ikinci yarışında ise ikinci olarak podyumdaki yerini aldı.
5.03.2023 Motor Sporlari
Can Öncü ve Toprak Razgatlıoğlu, Endonezya'da podyuma çıktı
Can Öncü ve Toprak Razgatlıoğlu, Endonezya'da podyuma çıktı Milli motosikletçilerden Can Öncü, Endonezya'da düzenlenen Dünya Supersport Şampiyonası'nda kariyerinin ilk zaferine ulaşırken, Dünya Superbike Şampiyonası'nda mücadele eden Toprak Razgatlıoğlu ikinci, Dünya Supersport Şampiyonası'nda yer alan bir diğer isim Bahattin Sofuoğlu ise 9'uncu oldu.
4.03.2023 Motor Sporları
Toprak Razgatlıoğlu’dan Endonezya'da ikincilik
Toprak Razgatlıoğlu’dan Endonezya'da ikincilik Dünya Superbike Şampiyonası’nın Endonezya’da düzenlenen ikinci ayağında Toprak Rozgatlıoğlu, yarışı ikinci tamamlayarak bir kez daha podyumdaki yerini aldı.
4.03.2023 Motor Sporlari
Toprak Razgatlıoğlu dünya ikincisi oldu
Toprak Razgatlıoğlu dünya ikincisi oldu 2021 Dünya Superbike (WSBK) şampiyonu olan Red Bull sporcusu Toprak Razgatlıoğlu, 2022 WSBK’da sezonu ikinci olarak tamamladı. 11 ülkede 36 yarışın koşulduğu 2022 Dünya Superbike’da Toprak Razgatlıoğlu, 529 puan toplayarak dünya ikincisi oldu.
20.11.2022 Motor Sporları
Toprak Razgatlıoğlu'ndan 28. kez podyum!
Toprak Razgatlıoğlu'ndan 28. kez podyum! Toprak Razgatlıoğlu, 2022 Dünya Superbike Şampiyonası’nın 12’inci ve son durağı olan Avustralya’daki ilk yarışta podyuma çıktı. Razgatlıoğlu, damalı bayrağı ikinci sırada geçmeyi başardı ve bu sezonki 28’inci podyumunu elde etti.
19.11.2022 Motor Sporları
Toprak Razgatlıoğlu’ndan 12'nci zafer!
Toprak Razgatlıoğlu’ndan 12'nci zafer! Red Bull sporcusu Toprak Razgatlıoğlu, 2022 Dünya Superbike Şampiyonası’nın 11’inci durağı olan Endonezya’da galibiyeti elde etti.
12.11.2022 Motor Sporları

Benzer Haber Etiketleri

Dünya Superbike Şampiyonası ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.