Geri Dön

Trabzonspor atakta! Masouras'ın bonservisini 7 milyon euroya düşürdüler

Mosouras'ta kapıyı 10 milyon eurodan açan Olympiakos geri adım attı. Trabzonspor da 5 milyon euro seviyesinin üstüne çıktı. Yunan kulübünün 7 milyon euro civarı bir rakama ‘evet’ diyebileceği öğrenilirken, kıran kırana pazarlıklar sürüyor. Bordo-mavililer, 27 yaşındaki kanat oyuncusunu bitirmek adına yoğun uğraş verirken, zorunlu satın alma opsiyonlu kiralama formülü masada. Masouras da milli takımdan arkadaşları Bakasetas ve Siopis'in varlığı nedeniyle Trabzonspor'a gelmeye sıcak bakıyor.

Trabzonspor atakta! Masouras'ın bonservisini 7 milyon euroya düşürdüler

 

Devre arası öncesi ilk transferini Kouassi ile yapan Trabzonspor , hız kesmeden çalışmalarını sürdürüyor. Antalyaspor maçı sonrası başkan Ahmet Ağaoğlu, asbaşkan Ertuğrul Doğan ve teknik direktör Abdullah Avcı arasında bir görüşme gerçekleşirken, transferdeki son durum masaya yatırıldı. Kanat ve sol bek transferinin Ocak ayına kadar bitmesi kararlaştırıldı.

Avcı’nın 1 numarası

Fanatik'te yer alan habere göre; kanat transferindeki 1 numaralı aday; Georgios Masouras. Olympiakos ilk etapta kapıyı 10 milyon eurodan açarken, Trabzonspor satın alma opsiyonlu kiralama teklifiyle toplamda 5 milyon euroluk bir rakamı gözden çıkarmıştı. Yunan kulübü, kıran kırana süren pazarlıklarda geri adım attı. Hatta Olympiakos’un 7 milyon euro civarında bir teklife ‘evet’ diyebileceği öğrenildi.

7 milyon da çok geldi

Ancak Trabzonspor, bunu da çok yüksek buluyor, rakamı daha aşağıya çekmeye çalışıyor. Abdullah Avcı’nın ısrarla istediği Masouras konusunda şartlar zorlanırken, oyuncunun Trabzonspor’a gelmeye sıcak baktığı öğrenildi. Bundaki en büyük etken ise, Yunanistan Milli Takımı’ndan takım arkadaşları Bakasetas ve Siopis... Bu ikili, Masouras’ı ikna konusunda kilit rol oynuyor.

 

Trabzonspor atakta Masourasın bonservisini 7 milyon euroya düşürdüler

 

Dursun Özbek: Bizde sen ben yok sadece Galatasaray var
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber