Geri Dön

Veda değil vefa

Şenes Erzik için düzenlenen “Vefa Gecesi”ne spor camiasının demirbaşları katıldı. Duygularını aktaran Erzik, “Ne hata yaptıysam bilerek yapmadığıma inanın. Hakkınızı helal edin” dedi.

Veda değil vefa

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD), FIFA İcra Kurulu Üyesi ve UEFA Şeref Üyesi Şenes Erzik için “Veda değil vefa” gecesi düzenledi.

TSYD’nin Levent’teki sosyal tesislerinde gerçekleştirilen gecede, Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Yusuf Namoğlu, eski Gençlik ve Spordan Sorumlu Devlet Bakanları Faruk Nafiz Özak, Fikret Ünlü, Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) eski başkanları Yılmaz Tokatlı, Mahmut Özgener, Levent Bıçakcı, Fenerbahçe eski Başkanı Ali Şen, Galatasaray eski başkanları Alp Yalman, Faruk Süren, Adnan Polat, Beşiktaş Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil, futbol hakemleri Cüneyt Çakır, Tolga Özkalfa, Yunus Yıldırım ile spor, siyaset ve iş dünyasından birçok ünlü isim yer aldı.

Çok şanslı bir insan olduğunu düşündüğünü dile getiren Erzik, “Hayatımda en önem verdiğim şeylerden biri vefa... Ne hata yaptıysam bilerek yapmadığıma inanın. Hakkınızı helal edin. İnanın bana ki, hepinizi çok seviyorum” dedi.

Burak Yılmaz'ın kızından gol sevinci!YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber