carpici.jpg

İzel'den çarpıcı imaj

İzel, uzun bir sessizlikten sonra yeni kasetiyle olduğu kadar erotik fotoğraflarıyla da bomba gibi

İpek DURKAL


POP müziğin sevilen seslerinden İzel, sonunda yeni albümüyle hayranlarının karşısına çıktı. Sanatçının tümüyle Londra'da hazırladığı bu ikinci solo albümünün adı "Emanet".
Başlangıçta Ercan Saatçi ve Aykut Gürel'le çalışan, fakat bazı anlaşmazlıklar yüzünden Londra'da yaşayan Mustafa Sandal ile yola devam eden İzel, farklı bir çalışmaya imza attı. Kuşkusuz bu farklılıkların başında, İzel'in "Emanet" için erotik sayılabilecek fotoğraflar çektirmesi de geliyor.
Bu albüm için ince eleyip, sık dokuduklarını söyleyen İzel, "Mustafa tam benim tarzımda müzik yapıyor. Ben de onun gibi bağırmak yerine mırıl mırıl şarkı söylemeyi tercih ederim" diyor. Batı standartlarında bir albüm yaptığını ileri süren güzel şarkıcı, albümü hakkında çok da iddialı konuşuyor.
Ünlü popçuların bugünlerde peşpeşe yeni albüm çıkarmaları İzel'i hiç rahatsız etmiyor. İzel'i asıl kızdıran olay, evinde otururken "Bir kaset yapsam acaba hayatım renklenir mi?" diye düşünen insanların albüm doldurmaları. Sanatçı, "Neredeyse kasedi olmayana kız vermiyorlar. Fakat eskilere dönüş başladı, çünkü gerçek müzik dinleyicisi bizi ve yapacaklarımızı biliyor" diye konuşuyor.

[Ana Sayfa] [Siyaset] [Haber] [Ekonomi] [Dünya] [Sanat] [Yaşam]
[Entellektüel] [Spor] [Köşe Yazarları]