Yemek

Ömrü uzatan besinlerDünyaca ünlü İngiliz şef Jamie Oliver, ömür uzatan 100 besini açıkladı.
Pratik acılı domates ezmesi tarifiİşte kahvaltılara yeni bir lezzet katan acılı domates ezmesi tarifi...
Pratik alman pastası tarifiİşte sevilen tatlılardan biri olan pratik alman pastası tarifi...
Pepeçura tarifi1 yaş ve sonrası bebekler için glütensiz tatlı yapmak istiyorsanız 'Pepeçura'yı deneyin!
Karabuğdaylı muhallebi tarifi1 yaş ve sonrası çocuklar için glütensiz Karabuğdaylı muhallebi tarifi...
3 malzemeli pratik cheesecake tarifiSadece 3 malzeme kullanarak oldukça pratik bir cheesecake yapabileceğinizi biliyor musunuz? İşte en pratik cheesecake tarifi
Etin yanında domates suyu içinEtin baş tacı olduğu bayram sofrasının nasıl olması gerektiğini Hisar Intercontinental Hospital Beslenme ve Diyet Uzmanı Diyetisyen Elif Karacanoğlu’ndan öğrendik.
Kolay ev baklavası tarifiBayram için evde kolay ev baklavası yapmak isteyenler için lezzetli baklava tarifi. Ev baklavası nasıl yapılır?
Kurban eti nasıl pişirilmeli, nasıl tüketilmeli?Diyetisyen Semih Taranoğlu, kurbanda beslenme konusuna daha fazla dikkat edilmesi gerektiğini söyledi.Peki, kurban eti nasıl pişirilmeli, nasıl tüketilmeli?
Kurban Bayramı'nda yapabileceğiniz 20 et yemeğiKurban Bayramı için sofraların vazgeçilmezi olan 20 et yemeğini sizin için bir araya topladık...
Kurban eti nasıl saklanır?Medical Park Ordu Hastanesi Beslenme ve Diyet Uzmanı Dyt. Gülce Taştemel, Kurban bayramında kesilen etlerin hemen yenilmemesi gerektiği uyarısında bulundu. Kurban etinin ne kadar saklanabileceğini de açıkladı.
Kurban eti nasıl pişirilir?Uzman Diyetisyen Şefika Aydın Selçuk, eti doğru pişirme yöntemleri hakkında bilgi verdi.
PEMBE BLOG