Tarkan'ın şok klibi

Türkiye'nin "megastarı"yla, ABD'li fotomodelin "Dön Bebeğim" için çekilen ancak çok açık bulunduğu için yayınlanmayan görüntüleri

Ali EYÜBOĞLU

yas02.jpg        POP müzik sanatçısı Tarkan'ın Amerika'da çektiği bir klibin olay yaratacak görüntülerini Milliyet ele geçirdi. Ünlü şarkıcının "Dön bebeğim" klibinin kamera arkası görüntüleri, şok sahnelerle dolu.
       "Dön bebeğim" klibinin yönetmeni Abdullah Oğuz'un, Tarkan'la ABD'li fotomodel Chris'in yatakta geçen 10 dakikalık görüntülerinden sadece 4 - 5 saniyelik bir planı, siyah - beyaz kullanması dikkat çekti. Oğuz'un izleyenleri şaşırtan bu görüntüleri, şarkı sözleri nedeniyle bir hayli eleştiri alan Tarkan'ın daha fazla tepki çekmesinden çekindiği için klipte kullanmakta son anda vazgeçtiği belirtildi.
       Her kaseti satış rekoru kıran, şarkıları, klipleri, demeçleri ve yaşantısıyla hep gündemde olan Tarkan'ın hiçbir yerde yayınlanmayan klip çekimleri, Amerika'da gerçekleştirildi. Klipte oynatılan 22 yaşındaki fotomodel ve dansçı Chris'i, manken ajanslarının kataloglarından Tarkan'la, o zamanki sevgilisi Elif Dağdeviren'in birlikte seçtiği iddia edildi.
yas021.jpg        Magazin dünyasında olay yaratacak klip arkası görüntülerinde Tarkan'ın sevgilisini oynayan ABD'li Chris'in, fotomodelliğe başlamadan önce bir süre benzincide çalıştığı da belirtildi.

10 derste tahrik

       Tarkan'ın, izleyenlere "10 derste tahrik" dedirten 10 dakikalık klip arkası görüntülerinde neler var, neler?
       Sahne 1: Amerikalı fotomodel, yatağın üstünde çırılçıplak. Ardından kamera, Chris'in belini yastık yapan Tarkan'ı zoomlar.
       Sahne 2: Tarkan, sağ elinin parmak uçlarını, ABD'li modelin sırtında gezdirir. Parmakların ikinci tur yaptığı her bölgede, tüyler ayaklanır.
yas022.jpg        Sahne 3: Görüntüde sadece sırt üstü yatan Chris'in çıplak göbeği vardır. Tarkan'ın gözleri, başını koyduğu ABD'li modelin göbeğine odaklanır, donar.
       Sahne 4: Tarkan, sağ elinin parmaklarını, bu kez Chris'in göbeğinde dolaştırır.
       Sahne 5: Parmakları Chris'in göğüs çevresinde dolaşır.
       Sahne 6: Elleri Chris'in kulak memelerinden saçına, dudaklarına uzanan bölgede gezinmektedir.
       Sahne 7: Kamera, yatakta çırıpçıplak uzanan Chris'i, tepeden tırnağa yakın plan çekim yaparak zoomlar.
yas023.jpg        Sahne 8: Kamera artık, geniş plan çekim yapmaktadır. Tarkan'la Chris'in belden yukarıları çıplak, belden aşağılarını ise örtü kapatmaktadır. Tarkan, Chris'in omuz ve göğsünü kapatan siyah saçlarını yatağın üstüne fırlatır.
       Sahne 9: Tarkan'la Chris, önce gözgöze gelir. Ardından parmaklarını birbirine dolar.
       Sahne 10: Türkiye'nin megastarıyla ABD'li dansçı ve fotomodelin dudakları birbirine kenetlenir.
       Tarkan'ın "Dön bebeğim" klibinin hiçbir yerde yayınlanmayan kamera arkası görüntülerini merak edenler, bu sahneleri 9. Kanal'da 27 Haziran cumartesi akşamı yayınlanacak "Pırıltı" programında seyredebilir.