19.06.2017 - 17:04 | Son Güncelleme: 19.06.2017-17:05 A-A+

2. Kuşadası Gençlik Festivali için geri sayım

Kuşadası sahili, 2. Kuşadası Gençlik Festivali ile bir kez daha müzik dünyasının yıldızları ile parlamak için hazır.

2. Kuşadası Gençlik Festivali için geri sayım

Milyon Yapım organizasyonunda, Umut Kuzey genel koordinatörlüğünde, Kral Pop Medya Sponsorluğu'nda gerçekleşecek festival, Milyon TV ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

MFÖ’den Moğollar’a, Mor ve Ötesi’nden Feridun Düzağaç'a, Teoman’dan Manga’ya, Şebnem Ferah’tan Hayko Cepkin’e, Selda Bağcan’dan Mabel Matiz’e 30’un üzerinde sanatçı ve grup, 5 gün boyunca Kuşadası sahilini müzik ve eğlenceye doyuracak. 

Kuşadası Belediyesi işbirliğiyle düzenlenecek 2. Kuşadası Gençlik Festivali, 5-9 Temmuz 2017 tarihleri arasında Kuşadası Davutlar Bölgesi Sevgi Plajı'nda gerçekleşecek. Bölgeye erken gelen kampçılar ve yöre halkı için 5 Temmuz Çarşamba günü Supernova, Son Feci Bisiklet, İskender Paydaş, Umut Kuzey, Seksendört ve MFÖ’nün yer aldığı ücretsiz bir açılış partisi düzenlenecek.

Aydın, Söke, Manisa, İzmir ve Muğla'dan turların düzenleneceği 2. Kuşadası Gençlik Festivali’nde, bölge yerli yabancı turist akınına uğrayacak.

Bilgi YarışmasıYalan söyleyince burnu uzayan kahraman kimdir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.