Kuşadası

Kuşadası

Son dakika kuşadası haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kuşadası gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kuşadası haber sayfamızda...

Kuşadası

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 8.146 kuşadası haberi bulunmuştur.
Ege Denizi'nde 3.9 büyüklüğünde deprem
Ege Denizi'nde 3.9 büyüklüğünde depremEge Denizi'nde 3.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
25.02.2024Gündem
5 yıldızlı otelde kedi katliamı
5 yıldızlı otelde kedi katliamıKuşadası’nda faaliyet gösteren ve “Evcil hayvan” etkinlikleri yapan 5 yıldızlı bir tesiste, yabancı bir misafirin rahatsızlık duyduğu kediler, yakalama esnasında çuvala konularak ölüme terk edildi.
25.02.2024Gündem
Kadın kotamız yüzde 40
Kadın kotamız yüzde 40Kuşadası Belediye Başkanı ve CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel, seçimlerde meclis üyeliği için aday olan isimleri basın mensuplarına tanıttı.
24.02.2024Ege
Çocuklar iki yeni rotayı çok sevdi
Çocuklar iki yeni rotayı çok sevdiKuşadası Belediyesi tarafından açılan Rosemary Anı Evi ile Haluk Perk Kahve Evi, ilkokul öğrencilerini ağırladı.
24.02.2024Ege
Kuşadası açıklarında 18 kaçak göçmen kurtarıldı
Kuşadası açıklarında 18 kaçak göçmen kurtarıldıYunanistan unsurlarınca Türk Karasularına geri itilen lastik bot içerisindeki 9'u çocuk 18 düzensiz göçmenin kurtarıldığı bildirildi.
23.02.2024Gündem
Eşi Meksika'ya tatile gitti, dönmedi! Türk babanın 'çocuk' mücadelesi
Eşi Meksika'ya tatile gitti, dönmedi! Türk babanın 'çocuk' mücadelesiAydın'ın Kuşadası ilçesinde yaşayan Alper Sancaktar (44), eşi Yeni Antonia Rodriguez Gallegos'un (38), 11 ve 5 yaşlarındaki çocuklarıyla tatile gittiği memleketi Meksika'dan dönmediğini belirtti.
22.02.2024Haberler
Eşi Meksika'ya tatile gitti, dönmedi! Türk babanın 'çocuk' mücadelesi
Eşi Meksika'ya tatile gitti, dönmedi! Türk babanın 'çocuk' mücadelesiAydın'ın Kuşadası ilçesinde yaşayan Alper Sancaktar (44), eşi Yeni Antonia Rodriguez Gallegos'un (38), 11 ve 5 yaşlarındaki çocuklarıyla tatile gittiği memleketi Meksika'dan dönmediğini belirtti.
22.02.2024Gündem
21 Şubat 2024 SON DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA | Kandilli Rasathanesi/AFAD Az önce deprem mi oldu? Deprem nerede, kaç şiddetinde oldu? Son Depremler
21 Şubat 2024 SON DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA | Kandilli Rasathanesi/AFAD Az önce deprem mi oldu? Deprem nerede, kaç şiddetinde oldu? Son DepremlerSon dakika deprem haberleri. Deprem kuşağında yer alan Türkiye'de birçok bölgede deprem yaşanmaktadır. Bulunduğu bölge ve çevresinde deprem olup olmadığını merak eden vatandaşlar son depremler listesine bakarak en son nerede, kaç şiddetinde ve derinliğinde deprem meydana geldiğini görüntüleyebiliyor. İşte 21 Şubat 2024 son depremler listesi.
21.02.2024Bilgi Rehberi
YENİ SON DEPREMLER LİSTESİ 📢 En son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Muğla ve Malatya'da peş peşe depremler! Kandilli/AFAD
YENİ SON DEPREMLER LİSTESİ 📢 En son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Muğla ve Malatya'da peş peşe depremler! Kandilli/AFADÜlkemiz ve çevresinde yaşanan depremlere ilişkin veriler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından listeleniyor. Depremlerin enlem ve boylam bilgileri, depremin şiddeti, merkez üssü gibi bilgiler vatandaşlar ile paylaşılıyor. Peki Türkiye'de en son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu?
17.02.2024Bilgi Rehberi
Bakan Uraloğlu açıkladı: Boğazlardan geçen gemi sayısında yükseliş
Bakan Uraloğlu açıkladı: Boğazlardan geçen gemi sayısında yükselişUlaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, 2023 yılında İstanbul Boğazından 39 bin, Çanakkale Boğazından ise 44 bin 892 adet olmak üzere Türk boğazlarından toplamda 83 bin 892 gemi geçişi ile bir önceki yıla göre yüzde 8,2 oranında artış sağlandığını bildirdi.
16.02.2024Ekonomi
Kruvaziyer turizminde gemi sayısı yüzde 20 arttı
Kruvaziyer turizminde gemi sayısı yüzde 20 arttıTürkiye'de, 2023'te 19 limana uğrayan kruvaziyer sayısı, önceki yıla göre yüzde 20 artışla 1192, yolcu sayısı yüzde 52,6 artışla 1 milyon 542 bin 522 oldu.
14.02.2024Ekonomi
13 ŞUBAT SON DEPREMLER SON DAKİKA BUGÜNKÜ Kandilli Rasathanesi/AFAD: Deprem mi oldu? Deprem nerede, kaç şiddetinde oldu?
13 ŞUBAT SON DEPREMLER SON DAKİKA BUGÜNKÜ Kandilli Rasathanesi/AFAD: Deprem mi oldu? Deprem nerede, kaç şiddetinde oldu?Son dakika deprem haberleri. Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri listelemeye devam ediyor. Bulunduğu bölgede deprem olup olmadığını merak eden vatandaşlar son depremler listesine bakarak en son nerede, kaç şiddetinde deprem olduğunu görüntüleyebiliyor. Peki, bugün deprem oldu mu? İşte 13 Şubat 2024 son depremler.
13.02.2024Bilgi Rehberi
Ada’ya like yağmuru!
Ada’ya like yağmuru!Asfalt seriminde otomobillerin üzerini zarar görmemesi için koruyucu örtüyle kaplayan Kuşadası Belediyesi ekipleri, sosyal medyada gündem oldu.
10.02.2024Ege
Kuşadası Körfezi'nde 3.7 büyüklüğünde deprem
Kuşadası Körfezi'nde 3.7 büyüklüğünde depremAFAD'ın verilerine göre saat 14.25'te merkez üssü Ege Denizi Kuşadası Körfezi olan 3.7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
3.02.2024Gündem
Denizsiz, yemeksiz yaz tatili 12 bin lira
Denizsiz, yemeksiz yaz tatili 12 bin liraYaz tatilinde erken rezervasyon fiyatları, geçen yıla göre yüzde 50-100 arttı. Denize uzak, plajı bulunmayan, sadece oda ya da oda kahvaltı sunan tesislerde iki kişinin beş günlük tatili 12 bin liradan başlıyor.
2.02.2024Ekonomi
Kesik baş cinayetinde şok detay: Katil diş hekimi çıktı
Kesik baş cinayetinde şok detay: Katil diş hekimi çıktıAydın'da kayıp olarak aranırken başı vücudundan ayrılmış halde cesedi bulunan Şerafettin Akalın'ın katili bulundu.
31.01.2024Haberler
Kesik baş cinayetinde şok detay: Katil diş hekimi çıktı
Kesik baş cinayetinde şok detay: Katil diş hekimi çıktıAydın'da kayıp olarak aranırken başı vücudundan ayrılmış halde cesedi bulunan Şerafettin Akalın'ın katili bulundu.
31.01.2024Gündem
Gaziantep'te aile faciası yaşanmıştı! Şanlıurfa’da defnedildiler
Gaziantep'te aile faciası yaşanmıştı! Şanlıurfa’da defnedildilerGaziantep'te boşanma aşamasındaki eşi tarafından katledilen Yüksel Çağlar ile kardeşleri Mehmet ve Ahmet Oymak memleketleri Şanlıurfa'da toprağa verildi.
29.01.2024Gündem
Yunan unsurları ölüme terk etti! 37 kaçak göçmen böyle kurtarıldı
Yunan unsurları ölüme terk etti! 37 kaçak göçmen böyle kurtarıldıÇanakkale Ayvacık açıklarında Yunan ekiplerince Türk tarafına itilen 37 kaçak göçmen Sahil Güvenlik ekiplerince böyle kurtarıldı. İşte ölüme terk edilen göçmenlerin kurtarılması ile ilgili detaylar...
29.01.2024Gündem
Kuşadası'nda yürekleri yakan olay! Zihinsel engelli şahıs birden yere yığıldı ve hayatını kaybetti
Kuşadası'nda yürekleri yakan olay! Zihinsel engelli şahıs birden yere yığıldı ve hayatını kaybettiAydın Kuşadası'nda yürekleri dağlayan bir olay gerçekleşti. Kaldırımda yürüyen ve çevredeki herkes tarafından bilinen zihinsel engelli şahıs birden yere yığılarak hayatını kaybetti.
29.01.2024Gündem
Sektörden: Sven Mutfak, Banyo ve Kapı Koleksiyonu
Sektörden: Sven Mutfak, Banyo ve Kapı KoleksiyonuTüm yaşam alanları için her zevk ve ihtiyaca yönelik tasarım koleksiyonuna sahip olan Themore Concept, Sven Mutfak, Banyo ve Kapı Koleksiyonu ile evin tüm ihtiyaçları için konforlu ve estetik çözümler sunuyor.
28.01.2024Mimarlık
SON DAKİKA SON DEPREMLER || 28 Ocak 2024 deprem haberleri: En son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? İzmir'de deprem mi oldu?
SON DAKİKA SON DEPREMLER || 28 Ocak 2024 deprem haberleri: En son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? İzmir'de deprem mi oldu?Son dakika deprem haberleri gelmeye devam ediyor. Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye'de meydana gelen depremleri listeliyor. Vatandaşlar bulundukları bölgede ve çevresinde deprem olup olmadığını son depremler listesine bakarak öğrenebiliyor. Son depremler listesinde hangi bölgede kaç şiddetinde deprem olduğu listeleniyor. Peki, bugün deprem oldu mu? İşte 28 Ocak en son depremler.
27.01.2024Bilgi Rehberi
Depreme karşı tek yürek oldu
Depreme karşı tek yürek olduKahramanmaraş merkezli depremlerde 13 öğrencisini kaybeden Dokuz Eylül Üniversitesi, ‘Asrın Felaketinde Asrın Dayanışması’ belgeselinde afetin ilk anından itibaren yürütülen çalışmaları anlattı.
27.01.2024Ege
‘Güvercin Masa’ sorunları topluyor
‘Güvercin Masa’ sorunları topluyorAydın’ın Kuşadası Belediyesi tarafından “Güvercin Masa” bünyesinde kurulan gezici ekip, vatandaşın sorun ve taleplerini yerinde tespit etmek amacıyla ziyaretlerini sürdürüyor.
27.01.2024Ege
Başkan Günel: 5 yıl için oy istiyorum
Başkan Günel: 5 yıl için oy istiyorumKuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, dernek yöneticileriyle bir araya geldi.
27.01.2024Ege

Benzer Haber Etiketleri

Kuşadası ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.