Kuşadası

Kuşadası

Son dakika kuşadası haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kuşadası gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kuşadası haber sayfamızda...

Kuşadası

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.604 kusadasi haberi bulunmuştur.
5 yıldızlı otelde 400 kişilik parti! Tedbirler unutuldu
5 yıldızlı otelde 400 kişilik parti! Tedbirler unutulduAydın’ın Kuşadası ilçesinde, 5 yıldızlı otelde düzenlenen bayi toplantısı sonrası koronavirüs tedbirlerine rağmen parti verildi. 'Eğitim ve Eğlence Günleri' adı altında düzenlenen partideki saniye saniye görüntülendi.
11.04.2021Haberler
5 yıldızlı otelde 400 kişilik parti! Tedbirler unutuldu
5 yıldızlı otelde 400 kişilik parti! Tedbirler unutulduAydın’ın Kuşadası ilçesinde, 5 yıldızlı otelde düzenlenen bayi toplantısı sonrası koronavirüs tedbirlerine rağmen parti verildi. 'Eğitim ve Eğlence Günleri' adı altında düzenlenen partideki saniye saniye görüntülendi.
11.04.2021Gündem
‘Kuşadası, termal turizme uygun’
‘Kuşadası, termal turizme uygun’Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Ankara’da düzenlenen Enerji Kentleri Birliği 2021 Yılı Nisan Ayı olağan meclis toplantısında yeniden encümen üyeliğine seçildi.
10.04.2021Ege
Erol Küçükbakırcı: Bu turu, önümüzdeki sene İstanbul'da tamamlayacağız
Erol Küçükbakırcı: Bu turu, önümüzdeki sene İstanbul'da tamamlayacağızBisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı, Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun önümüzdeki yıl İstanbul'da tamamlanacağını söyledi.
10.04.2021Diğer
Son dakika - Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu start alıyor!
Son dakika - Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu start alıyor!56.’sı yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’nun startı yarın Nevşehir-Kapadokya etabıyla verilecek.
10.04.2021Diğer
Kentin tarihine ışık tutacak müze yolda
Kentin tarihine ışık tutacak müze yoldaKuşadası Belediyesi, Adalızade Mezarlığı’ndaki Osmanlı dönemine ait mezar taşlarını kentin kültürel dokusuna kazandırmak için düğmeye bastı.
10.04.2021Ege
'Çocuğumu seyretmeye geldim' dedi cezadan kaçamadı
'Çocuğumu seyretmeye geldim' dedi cezadan kaçamadıAydın'ın Kuşadası ilçesinde, polis ekiplerince bir eğlence mekanına yapılan baskında koronavirüs tedbirlerini hiçe sayan 72 kişiye 64 bin 800 TL ceza kesildi. Sahne alan çocuğunu izlemeye geldiğini ileri süren kadın da cezadan kurtulamadı.
9.04.2021Gündem
56'ncı Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu pazar günü Kapadokya'dan başlıyor
56'ncı Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu pazar günü Kapadokya'dan başlıyor56'ncı Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu için tüm hazırlıklar tamamlandı. Pazar günü Nevşehir-Kapadokya etabı ile başlayacak olan yarış, 18 Nisan'da Kuşadası'nda gerçekleşecek finişle son erecek. 25 takım ve 175 sporcunun katılacağı yarışın toplam uzunluğu ise 1344 kilometre olarak saptandı.
9.04.2021Diğer
Acil müdahale timi 7/24 görev başında
Acil müdahale timi 7/24 görev başındaKuşadası Belediye Başkan Vekili Ali Kotan, kent genelinde yaşanabilecek olumsuzluklara anında çözüm bulmak amacıyla kurulan Acil Müdahale Koordinasyon Birimi’nin çalışmalarını yerinde inceledi.
9.04.2021Ege
Pandemiye rağmen bütçeyi artırdı
Pandemiye rağmen bütçeyi artırdıKuşadası Belediyesi’ni 320 milyon lira borçla devralan Başkan Ömer Günel, iki yılda uyguladığı tasarruf tedbirleriyle mali tabloyu olumlu yönde değiştirmeyi başardı.
9.04.2021Ege
Dilek Yarımadası Milli Parkı'nda alageyik sayısı 10 yılda 2.5 kat arttı
Dilek Yarımadası Milli Parkı'nda alageyik sayısı 10 yılda 2.5 kat arttıAydın'dan Kuşadası ilçesindeki Dilek Yarımadası Milli Parkı'nda, Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Genel Müdürlüğü'nün yaptığı fotokapan çalışmasında anavatanı Türkiye olan alageyikler, doğal ortamında görüntülendi. Fotokapan verilerine göre yapılan sayımda 10 yıl önce 20 olan alageyik sayısının 51 civarına ulaştığı belirlendi.
8.04.2021Haberler
Aydın'dan sevindiren haber! Alageyik sayısı 2.5 kat arttı
Aydın'dan sevindiren haber! Alageyik sayısı 2.5 kat arttıAydın'dan Kuşadası ilçesindeki Dilek Yarımadası Milli Parkı'nda, Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Genel Müdürlüğü'nün yaptığı fotokapan çalışmasında anavatanı Türkiye olan alageyikler, doğal ortamında görüntülendi. Fotokapan verilerine göre yapılan sayımda 10 yıl önce 20 olan alageyik sayısının 51 civarına ulaştığı belirlendi.
8.04.2021Gündem
Kuşadası, dayanışma içinde
Kuşadası, dayanışma içindeKuşadası İmece Dostluk ve Dayanışma Derneği (İMECE-DER) kurucu üyeleri, Belediye Başkanı Ömer Günel’i ziyaret etti. Dernek Başkanı Gencay Hükümdar, yardım faaliyetleri hakkında bilgi verdi.
7.04.2021Ege
Otel lobisinde parti yapanların eğlencesine polis baskını
Otel lobisinde parti yapanların eğlencesine polis baskınıAydın'ın Kuşadası ilçesinde, bir otelin lobisinde loş ışık ve müzik eşliğinde alkol alıp, koronavirüs kurallarını hiçe sayan kalabalık grubun eğlencesi polis baskınıyla sona erdi. O anlar ise cep telefonu ile görüntülendi.
7.04.2021Haberler
Korona partisine polis baskını! Saniye saniye kaydedildi
Korona partisine polis baskını! Saniye saniye kaydedildiAydın'ın Kuşadası ilçesinde, bir otelin lobisinde loş ışık ve müzik eşliğinde alkol alıp, koronavirüs kurallarını hiçe sayan kalabalık grubun eğlencesi polis baskınıyla sona erdi. O anlar ise cep telefonu ile görüntülendi.
7.04.2021Gündem
10 gün sonra açılıyor
10 gün sonra açılıyorKuşadası Belediyesi, bir personelin Kovid-19 testinin pozitif çıkması üzerine 10 gün ziyarete kapatılan Evcil Hayvan Rehabilitasyon Merkezi’nin, karantina süresinin sona ermesinin ardından yeniden açılacağını belirtti.
6.04.2021Ege
Kuşadası’nda karekodlu geri dönüşüm
Kuşadası’nda karekodlu geri dönüşümKuşadası Belediyesi, eskiyen geri dönüşüm kafeslerini yenileriyle değiştirmeye başladı. Kent genelindeki çeşitli noktalara 200 yeni geri dönüşüm kafesi yerleştirildi.
6.04.2021Ege
Canlılık katacak
Canlılık katacakBelediye Başkanı Günel’in kente değer katacak vizyon projelerden biri olan Kuşadası Spor ve Yaşam Merkezi sosyal hayata ve turizme yepyeni bir soluk getirecek
4.04.2021Ege
Kentin ortasında vaha gibi olacak
Kentin ortasında vaha gibi olacakKuşadası Belediyesi tarafından yenileme çalışmaları sürdürülen Kasım Yaman Parkı yeni sezonu daha yeşil bir görünümle karşılamaya hazırlanıyor. Başkan Ömer Günel “Parkı, modern bir turizm kentine yakışır alt ve üstyapıya kavuşturacağız” dedi.
4.04.2021Ege
Esnafa sözünü tuttu, malzemeleri dağıttı
Esnafa sözünü tuttu, malzemeleri dağıttıKuşadası Belediyesi, balıkçı esnafına verdiği malzeme desteği sözünü tuttu.
3.04.2021Ege
Son dakika! Kuşadası'nda korkutan deprem
Son dakika! Kuşadası'nda korkutan depremGelen bir son dakika haberine göre; Aydın'ın Kuşadası ilçesinde 3.5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
2.04.2021Gündem
‘2 yıldır önemli değişim yaşanıyor’
‘2 yıldır önemli değişim yaşanıyor’CHP Parti Meclisi Üyesi ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, bir dizi ziyarette bulunmak üzere Kuşadası’na geldi.
2.04.2021Ege
Sanayi sitesinde değişim sürüyor
Sanayi sitesinde değişim sürüyorKuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, sanayi sitesi esnafıyla gelenekselleşen simit-peynir kahvaltısında buluştu.
31.03.2021Ege
Destekler hız kesmiyor!
Destekler hız kesmiyor!İzmir Büyükşehir ve Konak Belediyesi, hem öğrencinin hem kırtasiyecinin yüzünü güldürdü. Karabağlar kahvehaneciye yardımda bulundu. Ada’da Kuveytliler, Ramazan paketi dağıttı
30.03.2021Ege
Son dakika! Aydın'da 3.7 büyüklüğünde deprem
Son dakika! Aydın'da 3.7 büyüklüğünde depremGelen son dakika bilgisine göre, Aydın'ın Kuşadası ilçesi açıklarındaki Kuşadası Körfezi'nde 3.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
31.03.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

egeAydınkuşadasıizmirgazete

Kuşadası ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.