17 Ekim 2000 Salı 
 ANA SAYFA
 SİYASET
 HABER
 EKONOMİ
 DÜNYA
 SANAT
 EĞİTİM
 YAŞAM
 SPOR
 YAZARLAR
 ENTELLEKTÜEL B.
 OKUR TEMSİLCİSİ
 ÇİZERLER
 SAĞLIK
 MAGAZİN
 OTOMOBİL
 ASTROLOJİ
 İNTER EKRAN
 HAVA DURUMU
 VİTRİN
 TEKNOLOJİ
 İŞ YAŞAMI
 PAZAR SOHBETİ
 MİLLİYET 50. YIL
 E-POSTA
 ARŞİV
 KÜNYE
 TÜRKÇE KARAKTER
 REKLAM TARİFESİ
 YARDIM SAYFASI
Duygu’nun dramı

Cem Özer’in sevgilisi Duygu Cingöz: Hasta olan babamın ilaç ve tedavi masrafları için sahneye çıkıyorum

YAŞAR ÇAKMAK


mag01.jpg        Ünlü şovmen Cem Özer’in sevgilisi Duygu Cingöz, babası kanser olduğu için sahneye çıktığını söyledi. Yakın çevresi ise Cingöz’ün babasının bir yıldır akciğer kanseri olduğunu ve günden güne zayıfladığını vurguladı.
       İki yıldır Cem Özer’le birlikte olan Cingöz, sesinin güzel olduğunu ve bunu değerlendirmek istediğini belirtti. Babasının ilaç masraflarının çok yüksek olduğunu ifade eden Cingöz, şöyle konuştu:
       “Annem ve ben, babamla birlikte acı çekiyoruz. Onu böyle görmek yüreğimi sızlatıyor. Ama bir şekilde onun ilaç masraflarını karşılamam gerekiyor. Ben de sesimi kullanmak istedim. Bunun için barda şarkı söylemeye başladım. Çevrem de beni bu konuda destekledi."

       Kaset de çıkaracak
       Ünlü modacı Esin Maraşlıoğlu’ndan ayrıldıktan sonra Duygu Cingöz’le çıkmaya başlayan Cem Özer, sevgilisinin babasının hastalığı yüzünden kendisinin de çok üzgün olduğunu ve elinden geleni yapmaya çalıştığını söyledi. Cingöz’ün sahnede iyi olduğunu belirten Özer, “Kaset yapmak için de çalışmalarımız var" dedi.
       Etiler Şamatalı Meyhane’de sahne çalışmalarına başlayan Cingöz, Özer’in manken Asu Emre’yle son çevirdiği sinema filminde samimi görüntülerinin olduğunu duyunca buna sinirlendiğini belirtti. Basında resimlerinin çıkması nedeniyle Özer’le kavga eden Cingöz, sahne çalışmasını izlemeye gelen sevgilisinin pahalı saat hediye etmesiyle buzlar eridi.

       Hande’den ikinci klip
       2000 yazına damgasını vuran “Yalanın Batsın" şarkısı ve albümüyle pop müziğin en popüler isimlerinden biri olan Hande Yener, ikinci klibini “Bunun Adı Ayrılık" parçasına çekti. Söz ve müziği Altan Çetin’e, düzenlemesi ise Özgür Yedievli ve Altan Çetin’e ait olan şarkıya çekilen klibin yönetmenliğini Hakan Yonat üstlendi. Yener, 20 kişilik bir dans grubu eşliğinde ve suyun altında sabaha kadar dans ederek klibin çekimlerini tamamladı. Üç tanker suyun kullanıldığı çekimlerde Yener’in sabaha karşı donma tehlikesi geçirdiği belirtildi.


© 2000 Milliyet