27 Kasım 2000 Pazartesi 
 ANA SAYFA
 SİYASET
 HABER
 EKONOMİ
 DÜNYA
 SANAT
 EĞİTİM
 YAŞAM
 SPOR
 YAZARLAR
 ENTELLEKTÜEL B.
 OKUR TEMSİLCİSİ
 ÇİZERLER
 SAĞLIK
 MAGAZİN
 OTOMOBİL
 ASTROLOJİ
 İNTER EKRAN
 RATİNG CANAVARI
 GÜNÜN FİLMLERİ
 TV'DE BUGÜN
 HAVA DURUMU
 VİTRİN
 TEKNOLOJİ
 İŞ YAŞAMI
 PAZAR SOHBETİ
 MİLLİYET 50. YIL
 E-POSTA
 ARŞİV
 KÜNYE
 TÜRKÇE KARAKTER
 REKLAM TARİFESİ
 YARDIM SAYFASI
ekran1.jpg İstenmeyen konuk

"Vay Anam Vay"da dul kalınca, çocuklarına sığınan köylü kadını, Nevra Serezli oynuyor

Kanal D’de hafta içi her gün ekrana gelecek bir dizi başlıyor: "Vay Anam Vay"... Dizide, kocası Seyrettin’in aşırı dozda viagra alıp ölmesiyle yalnız kalan Kibar Ana’nın maceraları anlatılıyor. Yalnızlık yetmezmiş gibi köyü, baraj sularının altında kalan Kibar Ana, yanına horozunu da alarak İstanbul’a çocuklarının yanına gelir. Ne var ki, üç kızı ve bir oğlundan hiçbiri, onu yanına almak istemez. Böylece Kibar Ana’nın kent macerası başlar.
Erdoğan Engin’in yönettiği dizinin senaryosu Gani Müjde’nin imzasını taşıyor. Jeneriği Sivas’ın Çatalkaya köyünde çekilen dizide Nevra Serezli’nin yanı sıra, Atilla Olgaç, Sıdıka Şenkan, Ayhan Kavas, Gülen Karaman, Hakan Vanlı, Ezgim Kılıç, Mustafa Uzunyılmaz, Burçak Işımer ve Boğaçhan Sözmen de oynuyor.
KANAL D / 18.10ekran2.jpg ÇAĞRI
İslamiyetin doğuşuyla ilgili filmlerin en iyisi, en görkemlisi. Olaylar, Hz. Hamza (Anthony Quinn) ve onun çevresinde gelişiyor.
KANAL D / 20.10ekran3.jpg Janet’la randevu
Jackson ailesinin müzik dünyasındaki ikinci vitrin ismi Janet Jackson bir konseriyle ekrana geliyor. Sevenlerine duyurulur.
CNBC - E / 23.00ekran4.jpg Konuklar bu kez İtalya’dan
CNN TÜRK Spor Müdürü İhsan Topaloğlu ile Fatih Terim’in sundukları "Futbol Zirvesi" bu hafta İtalya’dan konuklar ağırlayacak. Canlı yayına İtalya’dan katılacak olan Terim’in yanında, bir İtalyan gazeteci ve bir de Fiorentina’lı futbolcu bulunacak. Yapımda Fiorentina’nın yanı sıra dün oynanan Galatasaray - Fenerbahçe derbisi de konuşulacak.
CNN TÜRK / 22.00

© 2000 Milliyet