27 Şubat 2003 Perşembe


BİZE ULAŞINHABER İNDEKSİARŞiVYARDIMKÜNYE·  SON DAKİKA  
·  ANA SAYFA  
·  GÜNCEL  
·  SİYASET  
·  EKONOMİ  
·  YAZARLAR  
·  SPOR  
·  DÜNYA  
·  YAŞAM  
·  MAGAZİN  
·  SAĞLIK  
·  KADIN & MODA  
·  ASTROLOJİ  
·  OTOMOBİL  
·  ÇİZERLER  
·  BİLİM & TEKNİK  
·  TV'DE BUGÜN  
·  İŞ YAŞAMI  
·  OMBUDSMAN  
·  HAVA DURUMU  
·  CUMARTESİ  
·  PAZAR  
·  KÜLTÜR & SANAT  

 
Komik bir peri masalı

‘Sihirli Annem’, bir faniye âşık peri ile evliliğine karşı çıkan annesini anlatıyor

     Bir peri, yani Betüş... Âşık olduğu iki çocuklu dul bir fani, Sadık... Ve evlenmelerini engellemeye çalışan anne peri; Dudu... Kanal D’nin yeni komedi dizisinde ünlü isimler rol alıyor. İnci Turkay, Nevra Serezli, Şahap Sayılgan, Gül Onat, Mümtaz Sevinç, Defne Joy Foster, Suat Sungur’lu dizinin yönetmeni Ersoy Güler.
     
     Kaynananın böylesi
     Betüş, iki çocuğu olan Sadık’a âşıktır. Evlenmeye karar vermeleri, annesi Dudu’nun hoşuna gitmez. Çünkü gençliğinde kocası tarafından aldatılmış ve insanlara olan güvenini kaybetmiştir. Çabaları boşa gider ve Betüş ile Sadık evlenir. Dudu hiç vazgeçmeyecek, bu evliliği bitirmek için uğraşacaktır.
     KANAL D/20.15


Gül Kanal D, Erdoğan CNN TÜRK’te
     Arena
     UĞUR Dündar, canlı yayında Başbakan Abdullah Gül’ü ağırlıyor. Ağırlıklı olarak "Irak krizi"nin konuşulacağı canlı yayında Dündar Başbakan Gül’e, bu konuda akıllara takılan pek çok soruyu yöneltecek.
     KANAL D / 23.20

     32. Gün
     MEHMET Ali Birand ve Rıdvan Akar imzalı program, "100. gününde AKP hükümetinin icraatları"nı masaya yatıracak. AKP lideri Tayyip Erdoğan, Milli Eğitim Bakanı Erkan Mumcu, Devlet Bakanı Ali Ali Coşkun ve AKP milletvekilleri de eleştirilere yanıt verecek. Yapımda bir de "Kıbrıs" dosyası var.
     CNN TÜRK / 23.10


Dert bir değil ki!
     Perran Kutman’ın canlandırdığı Afet öğretmen bir yandan bağış bilgisayarlarla bir internet kafe açan Amil Bey’le, bir yandan kardeşi Kerem’le diğer yandan komşusu Metin’le uğraşıyor.
     KANAL D / 21.20


Eko-karne
     HÜKÜMETİN 100 günlük ekonomi icraatı bugün CNN TÜRK’teki Parametre (12.15-16.35) ve "İş Yemeği"nde (12.25) ele alınacak. Uzmanlar, Meliha Okur ile Uğur Gürses’e konuk oluyor.
     


 SAYFA BAŞI 


Köy usulü cips
TV'DE BUGÜN
EKRANDAN HABERLER
FİLMLERDEN SEÇMELER
© 2002 Milliyet