08 Mart 2003 Cumartesi


BİZE ULAŞIN



HABER İNDEKSİ



ARŞiV



YARDIM



KÜNYE



·  SON DAKİKA  
·  ANA SAYFA  
·  GÜNCEL  
·  SİYASET  
·  EKONOMİ  
·  YAZARLAR  
·  SPOR  
·  DÜNYA  
·  YAŞAM  
·  MAGAZİN  
·  SAĞLIK  
·  KADIN & MODA  
·  ASTROLOJİ  
·  OTOMOBİL  
·  ÇİZERLER  
·  BİLİM & TEKNİK  
·  TV'DE BUGÜN  
·  İŞ YAŞAMI  
·  OMBUDSMAN  
·  HAVA DURUMU  
·  CUMARTESİ  
·  PAZAR  
·  KÜLTÜR & SANAT  

 




     KANAL D
     06.30 Kaygısızlar
     07.00 Tatil Sabahı
     08.00 Kurabiye
     09.10 Powerpuff Girls
     09.50 Digimon
     10.20 Tommy ve Oscar
     10.50 Sevimli Kahramanlar
     11.20 Scooby Doo
     12.00 Sıra Bende
     13.00 Genç Magazin
     14.05 Sinema: Özleyiş
     15.50 Sevimli Kahramanlar
     16.30 Tom ve Jerry
     17.10 Sinema: Tatlı Meleğim
     18.30 Kırık Ayna
     19.30 Haberler
     20.30 Aşk Meydan Savaşı
     21.45 Kınalı Kar
     23.00 Hülya Avşar Show
     00.10 Zaga
     01.40 Gece Haberleri
     01.50 Sinema: Kayıp Kıta Atlantis
     
     atv
     07.00 Süper Fare
     07.50 Herkül
     08.20 Minik Ejderler
     08.45 Beyblade
     09.15 Minik Tavşancık
     10.15 Harika Hayvanlar
     11.00 Elifnağme
     13.00 Gün Ortası
     13.30 Gülay Kuriş'le Moda
     15.00 Minik Tavşancık
     16.00 Minik Ejderler
     16.30 Beyblade
     17.00 Reyting Hamdi
     18.00 Magazin Keyfi
     19.30 Haberler
     20.20 Ekmek Teknesi
     21.35 Seni Yaşatacağım
     22.40 G.A.G.
     23.25 Ceviz Kabuğu
     03.55 Haberci
     
     TRT 1
     07.00 Haber Hafta Sonu
     08.00 Sinema: Kaykaycı Çocuk
     09.30 Pabucu Yarım
     10.25 Dedem Gofret ve Ben
     11.15 Vahşi Karşılaşmalar
     11.55 Futbol: Y. Yozgat - Ç. Rize (Canlı)
     14.00 Benny Hill Show
     14.10 Küçük Mucizeler
     15.00 Sokak Öyküleri
     15.30 TSK Saati
     16.00 Yörelerimiz Türkülerimiz
     16.30 Sadece Şaka
     17.00 Sinema: Kahreden Gençlik
     18.30 Ablam Böyle İstedi
     19.05 Kuzenlerim
     20.00 Haberler
     20.30 En Son Babalar Duyar
     21.30 Sayısal Gece
     22.45 Kanıt Peşinde
     23.40 Genç Vaziyetler
     00.40 Sinema: Kötü Doğmak
     02.05 Küçük Mucizeler
     
     STAR
     07.00 Çizgi Dünyası
     07.30 Süper Kahramanlar
     09.00 Sinema: Zıpçıktı
     10.50 Süper Magazin
     13.00 Haberler
     13.10 Şampiyonlar Ligi Özel
     14.10 Elifnağme
     16.00 Sinema: Tarkan Gümüş Eyer
     18.00 Passaparola
     19.30 Haberler
     20.00 Yasemince
     21.15 Biri Bizi Gözetliyor
     23.30 Hande Yener Show
     00.40 Gece Hattı
     00.50 Spor Gecesi
     01.10 Sinema: Rebecca
     04.00 Sinema: Cibali Karakolu
     
     SHOW
     07.45 Tüketici Rehberi
     08.00 Belgesel: Vahşi Yaşam
     08.45 Show Kids: Richie Rich, Tiny Toons
     09.45 Sportif
     10.45 Tam Zamanı
     11.45 Sinema: Bitmeyen Adam
     13.30 Moda Show
     14.30 Sinema: Bulunmaz Uşak
     16.15 Mobil Hayat
     17.00 Sinema: Son Sabah
     19.00 Haberler
     20.15 Yerli Dizi: Melek
     21.15 Maraton
     23.00 Acun Firarda
     24.00 Nereye Kadar
     00.45 Son Haber
     01.15 Showspor
     01.30 Sinema: Keskin Bıçak
     03.15 Sinema: Denizden Gelen Kız
     
     CNN TÜRK
     06.00 Haber
     07.40 Frekans
     08.40 Gündem Sigorta
     09.30 Frekans
     10.35 Stil
     11.30 Özel Sektör
     12.15 Karalama Defteri
     13.15 6. Vites
     14.10 Spor Ekspres: Spor
     14.30 Gillette World Sport
     15.10 Smaç
     16.10 Relax Motor Sporları
     16.35 Sporda Haftanın Olayı
     17.10 Süper Lig'e Bakış
     18.15 Maç Başlıyor
     18.45 Özel Sektör
     19.05 Global Bakış
     19.30 Stil
     20.00 Haber
     20.30 Spor Ana Haber
     21.05 Günbegün
     22.10 Söz Sizde
     23.15 Süperlig Cumartesi
     01.00 Haber
     
     TRT 2
     09.10 TV Gazetesi, 10.30 Sinema Rehberi, 11.10 Sigortalı Yaşam, 12.25 Kaliteye Yolculuk, 13.10 Yüzümüzü Güldürenler, 14.10 Başarı Basamakları, 15.10 Ve Hep Birlikte Yürüdük, 16.15 Basketbol: Karşıyaka - F. Bahçe (Canlı), 18.00 Cumartesi Spor, 19.30 Devr - i Daim, 20.00 A. İlhan'la Zaman İçinde Bir Yolculuk, 20.30 Çözüme Doğru, 22.10 Sinema Büyüsü: Sırlar Ötesi, 00.20 Konser Salonlarından
     
     NTV
     04.55 Formula 1 (Canlı), 09.35 Sağlıklı Beslenme, 10.15 Basın Özeti, 10.30 Olips Motor Spor, 11.05 N - Moda, 11.30 Hayatın Ritmi, 12.05 Doğru Tercih, 12.25 Hatırlıyorum, 13.10 İspanya Ligi, 14.10 Formula 1 (Bant), 15.10 Sking - Snowboarding, 15.40 Transworld Sport, 16.25 Voleybol: M.Ü. Marmara - Arçelik (Özet), 17.10 Futbol Aktüel, 18.10 Avrupa'dan Futbol, 19.05 Microsoft Life, 20.05 NBA Action, 20.30 NBA Stüdyo, 23.05 Video Lig
     
     TGRT
     07.00 Dizi: Firar, 08.00 Sabah Haberi, 09.00 Huzura Doğru, 09.30 Patronların Dünyası, 10.00 Çarşı Pazar, 10.30 Tirvana, 11.30 Sağlık Olsun, 12.30 Güler Erkan Sizlerle, 13.30 Top 20, 14.30 Sinema: Sevgiye Hasret, 16.30 Derya ile Deniz, 17.00 Müslüm ve Yunus Show, 19.00 Haberler, 20.00 Çocuklar Duymasın, 21.00 İzzet Yıldızhan Show, 22.45 Magazin Rüzgarı, 00.30 Gece Haberi
     
     CNBC - E
     08.30 Mad About You, 09.00 Simpsons, 10.00 Sinema: Etekler Yukarı, 12.00 Mad About You, 13.00 Buffy the Vampire Slayer, 14.00 Sinema: Gel Benimle Öl, 16.00 Kampüs, 17.00 Millenium, 18.00 Two Guys & A Girl, 18.30 Info, 19.00 Simpsons, 19.30 Frasier, 20.00 Buffy the Vampire Slayer, 21.00 The Guardian, 22.00 Sinema: Amy ve Isabelle, 24.00 South Park, 00.30 Hadi Vur Beni, 01.00 Sinema: Jane Eyre
     
     TV8
     09.00 Hafta Sonu Haber, 10.00 8. Etap, 10.45 Spor Manşet, 11.30 Eko Life, 12.05 Yıldız'da Sohbet, 12.35 Tatil Rehberi, 13.30 Hi - 8, 14.05 Elele, 15.05 Ribaund, 16.10 Avrupa Aktüel, 17.30 Zamanlar ve Mekanlar, 18.05 Politika Politika, 19.05 Uzaktakiler, 20.00 Haberler, 21.00 Sinema: Vahşetin Çocukları, 23.00 Gençlerle, 01.05 Kerem Görsev'le Caz
     
     CINE5
     06.45 İşte Deniz, 08.30 Çizgi Film Kuşağı, 09.30 Alın Yazısı, 12.30 Enigma, 14.25 Belgesel: Göz Kamaştıran Kraliyet, 15.15 Gosford Park, 17.30 Çizgi Film Kuşağı, 18.30 Başka Yerde Yok En İyiler, 20.00 Haber, 21.00 Aşk ve Seks, 22.30 Duvarların Dili Olsa 2, 00.05 Tutkular
     
     KANAL 7
     07.30 Kanal 7'de Sabah, 09.00 Sinema: Kezban Roma'da, 10.30 Çizgi Film, 11.45 Karşı Karşıya, 13.00 Gündem 13, 13.15 Yaşayan Ekonomi, 14.15 Nilgün'ce, 15.15 Çizgi Film, 18.15 Sinema: Atlıhan, 20.00 Haberler, 21.00 Mahmut Tuncer Show, 23.30 Dizi: Fırtına Polis, 00.30 Dizi: Kara Melek, 01.30 Haber Maratonu
     
     STV
     07.00 Dünya Klasiklerinden, 08.00 Merhaba Yenigün, 09.30 Popüler Mekanik, 10.00 Çizgi Film, 11.30 Aykırı, 13.15 Kervan, 15.15 Dünya Hali, 16.00 Prizma, 17.20 Ayna, 19.00 Ana Haber, 20.00 Sır Kapısı, 21.15 Kervan, 22.15 Yüzük Taşı, 24.00 Sezgiler, 01.00 Gece Haber
     


 SAYFA BAŞI 







TV'DE BUGÜN
EKRANDAN HABERLER




© 2002 Milliyet