07 Mart 2004 Pazar
 
 
 BİZE ULAŞIN | ARŞiV | KÜNYE | HABER İNDEKSİ |  SIK KULLANILANLARA EKLE |  AÇILIŞ SAYFASI YAP  
  ·  SON DAKİKA       
  ·  ANA SAYFA    
  ·  GÜNCEL         
  ·  SİYASET         
  ·  EKONOMİ         
  ·  YAZARLAR         
  ·  SPOR         
  ·  DÜNYA         
  ·  YAŞAM         
  ·  MAGAZİN         
  ·  SAĞLIK         
  ·  KADIN & MODA         
  ·  ASTROLOJİ         
  ·  OTOMOBİL         
  ·  ÇİZERLER         
  ·  BİLİM & TEKNİK         
  ·  TV'DE BUGÜN         
  ·  İŞ YAŞAMI         
  ·  OMBUDSMAN         
  ·  HAVA DURUMU         
  ·  CUMARTESİ         
  ·  PAZAR         
  ·  BUSINESS   
  ·  POPULER KÜLTÜR   
  ·  EGE   



KANAL D
    06.00 Nivea Dünyası
    06.30 Küçük Melek Maria
    07.30 Yu Gi Oh
    08.00 Çocuk Kulübü
    08.50 A - 5 Akmerkez'de
    09.10 İşte Bu Sihirleri Seviyorum
    09.30 Sevimle Kahramanlar
    10.00 Arkadaşım İnek
    10.30 Pazar Pazar Seda Sayan
    13.10 Evim Güzel Evim
    14.10 Kokpit / Grafi2000.Comedy
    14.50 Ailem ve Yaşam
    15.30 İş Dünyası
    15.50 Şampiyon Taraftar
    16.50 Her Yaş Güzel Olacak
    17.10 Türkstar
    19.00 Haberler
    19.50 Sihirli Annem
    21.20 Şahane Pazar
    23.30 Teke Tek
    01.10 Gece Haberleri
    02.00 Sinema: Beyin Avcısı
   
atv
    07.00 Süper Fare
    08.15 Benjamin
    08.45 Uçuş Ekibi
    09.15 Temel Reis
    09.45 Evimin Ustasıyım
    10.00 Ankara'da Sabah
    11.00 Harika Pazar
    13.00 Gün Ortası
    13.30 Poliçe
    14.00 Baş Tacı
    15.00 Dekor Aktif
    15.45 Jesse
    16.30 Tema Kampanyası
    18.45 Akademi Türkiye
    19.00 Haberler
    19.50 Zerda
    21.20 Sinema: Çifte Mutluluk
    23.10 Sinema: Amerikan Sapığı
    00.40 Geceyarısı Haberleri
   
TRT 1
    06.20 Sinema: Devlerin Öfkesi
    07.50 Dikkat Bebek Var
    08.40 Hayvanların Sihirli Dünyası
    09.00 Yarışalım Eğlenelim
    10.30 Sinema: Alamo - I
    12.05 Mutluluğun Anahtarı Küçük Şeyler
    12.40 Adres Ankara
    13.35 Magazin Politik
    14.05 Gizem Avcısı
    15.00 Belgesel: Devekuşunun Yaşam Mücadelesi
    15.30 Türkü Sevdası
    16.25 Eğlence Zamanı
    18.00 Meraklısına
    18.30 Kuzenlerim
    19.50 Haberler
    20.00 Sinema: Biz Melek Değiliz
    22.05 Belgesel: Gölgeler Ülkesinin Yunusları
    23.00 Spor Stüdyosu
    00.40 Sinema: Alamo - 1
    02.00 Polis Merkezi
   
STAR
    07.00 Çizgi Kahramanlar
    09.00 Sinema: Uzun Adamlar
    10.50 Mavi Boncuk
    12.00 Dadı
    13.10 Paparazzi
    14.50 Intercity Test Drive
    15.20 Sinema: Uyanık Kardeşler
    17.10 Çizgi Kahramanlar
    17.40 Dizi: Zalim
    19.30 Haberler
    20.10 Şakacı
    21.30 Sinema: Balistik
    23.20 Telegol
    01.30 Gece Haberi
    01.40 Sinema: Geride Kalanlar 2
    03.40 Mavi Boncuk
   
SHOW
    07.00 Sevimli Kahramanlar
    08.00 Robolab
    08.30 Reyting Hamdi
    09.15 Sinema: Bir Küçük Prenses
    11.00 Pazar Sürprizi
    12.30 Sinyal
    13.15 Silikon Vadisi
    14.15 Sinema: Tehlikeli Sır 4
    16.15 Sinema: Üç Kağıtçı
    18.00 Serdar Ortaç'la Hep Beraber
    19.30 Haberler
    20.15 Maraton
    22.30 Pazar Keyfi
    00.30 Lig Pazarı
    01.30 Nikita
    02.15 Son Haber
    02.45 Show Spor
    03.00 Sinema: Kurtarma Operasyonu
   
CNN TÜRK
    06.00 Haber
    08.10 Basın Özet
    09.00 Yeni Gün Hafta Sonu
    11.05 Kafe Siyaset
    12.05 Karalama Defteri
    13.15 İş'te Gündem
    13.45 Dostlarımız
    14.05 Stil
    15.10 Pivot
    16.05 Spor Ekspres
    18.05 Frekans
    19.15 Finans Analiz
    20.10 Artı Eksi 7
    21.05 Spor Vizyon
    21.30 6.Vites
    22.05 Stil
    23.15 Süperlig Pazar
    00.15 Finans Analiz
   
TRT 2
    08.20 Sürüş Keyfi, 10.40 Tüketirken, 11.10 İnternet TV, 12.10 Karşılaşmalar, 13.20 Resim Sevinci, 14.10 Pazar Konseri, 15.20 Pota, 16.05 Basketbol 1.Lig Maçı: Tuborg - Beşiktaş, 18.00 İspanya Ligi: Barcelona - Mallorca, 19.50 Sağlıkta Dönüşüm, 21.05 Belgesel, 22.25 Pako'ya Mektuplar, 22.55 Sinema: Tutku, 01.10 Pazar Konseri
   
NTV
    09.35 Lifestyle Müzik, 10.10 Basın Özeti, 10.20 Bilinçli Seçmen, 10.30 Hayatın Ritmi, 11.05 Yaşasın Hayat, 12.05 Ekodiyalog, 13.10 Spor Aktüel, 13.25 İtalya liginde Geçen Hafta, 14.10 Futbol Aktüel, 15.10 Formula 1, 17.10 Avrupa'dan Futbol, 18.10 Futbol Aktüel, 19.05 Futbol Mundial, 19.30 Spor, 20.00 Haberler, 20.30 Spor - Futbol Aktüel, 21.05 Int. Herald Tribune, 21.30 Lifestyle Moda, 22.05 Futbol Pazarı, 23.05 Video Lig, 00.05 Spor, 00.30 Transworld Sport
   
TGRT
    07.00 Erguvan Yılları, 08.00 Sabah Haberi, 09.00 Huzura Doğru, 09.30 Ekometre, 10.00 Zirveye Doğru, 11.00 Gökkuşağı, 12.00 Haberler, 12.45 Başbaşa, 14.00 Sinema: Ölüm Savaşçısı, 15.30 Dış Hatlar, 16.30 Sibel'le Keyifli Pazar, 18.30 Aktüel Kamera, 19.00 Haberler, 20.00 Pazar Yıldızları, 21.45 Türüt Show, 24.00 Dizi: Gizli Dosyalar, 01.00 Gece Haberi, 01.30 Başbaşa
   
CNBC - E
    07.00 The Simsons, 07.30 The Muppet Show, 08.00 Heidi, 08.30 Vikingler, 09.00 Tweety, 09.30 Snoopy, 10.00 Rugrats, 11.00 Wild Thornberry's, 11.30 Ahhh Real Monsters, 12.00 Catdog, 12.30 Spongebob Squarepants, 13.00 Sinema: Galyalı Asteriks, 14.30 Seinfield, 15.00 Boston Puplic, 16.00 Sinema: Ay Çarpması, 18.00 Seinfield, 18.30 The Muppet Show, 19.00 The Simsons, 19.30 King of Queens, 20.00 Buffy the Vampire Slayer, 21.00 Angel, 22.00 24 (2.Sezon Final), 23.00 The Guardian
   
TV8
    07.05 Sinema: Kunduz Avcıları, 09.00 Haftasonu Haber, 10.00 Sinema: Ne Şeker Şey, 11.30 Rec - Lamlar, 12.05 Pazar Eki, 13.30 Futbol Dünyası, 15.05 Sinema: Yakışıklı Fareler, 17.05 İtalya Ligi: Milan - Sampdoria, 19.00 Haberler, 19.05 İtalya Ligi: Bologna - Lazio, 21.00 Maça Doğru, 21.30 İtalya Ligi: Roma - İnter, 23.15 Spor Gazetesi, 01.10 İtalya Ligi
   
KANAL 7
    07.30 Kanal 7'de Sabah, 09.00 İslam ve Hayat, 09.30 Sağlıcakla, 09.40 Sinema: Şöhret Budalası, 11.00 Çizgi Dizi, 11.30 Ters Köşe, 13.00 Gündem 13, 13.15 Çizgi Film, 15.15 Sinema: Sessiz Tetik, 16.15 Çizgi Film, 17.15 Mahmut Tuncer Show, 19.30 Haberler, 20.45 Dumanlı Yol, 22.00 Mihrali, 23.25 Alacakaranlık Kuşağı, 00.20 Eşref Saati, 01.30 Sinema: Kaşık Düşmanı
   
CINE5
    06.30 Çizgi Film Kuşağı, 08.15 Hugo, 09.00 Pantarin Vuruşu, 10.25 Soygun, 11.50 Ölmeden Önce Mutlaka Görün, 12.50 Tam Sarışın, 14.30 Cine Sinema, 14.55 Lilah Bloom'un Hikayesi, 16.30 Çizgi Film Kuşağı, 17.30 Hugo, 18.15 Cizgi Film Kuşağı, 18.30 Ailede İhanet, 20.30 Max, 22.00 İdeal Bir Koca
   
SAMANYOLU
    07.30 Çocuk Kuşağı, 10.00 Sabah Çayı, 11.30 Pazar Sohbeti, 13.00 Haberler, 13.30 Ekonomik Sentez, 14.45 Samanyolu Konukları, 17.00 Sevimli Afacanlar, 17.45 Maceracı, 19.00 Haberler, 19.55 Yusuf Yüzlü, 21.15 Sinema, 23.10 Ayna, 00.15 Sporda Bugün
   
OLAY TV
    09.00 Çizgi Film, 10.00 Çocuk Sineması: Sevgili Köpeğim, 11.30 Senfoni, 13.00 Haber, 13.15 Sinema: Çıplak Ayaklı Kontes, 15.05 Çekirge Magazin, 16.00 Türkü Diyenler, 17.00 Haber, 17.05 Sinema: Vahşi Metre, 19.00 Haberler, 20.00 Spor Haber, 20.30 Tozlu Raflar, 21.30 Sinema: Elisabeth'i Vurmak, 23.10 5.Kol, 24.00 Sinema: Uyuşturucu Savaşı
   
FLASH TV
    07.30 Clip's, 09.00 Kliptomani, 11.00 Kahve Molası, 13.00 Top Ten, 14.30 Special Weekend, 16.00 Ferah Ferah, 19.00 Seçime Doğru, 19.55 Haberler, 20.30 Dizi: Bizimkiler, 22.30 Dizi: Üvey Baba, 23.30 Flash Gündem, 01.30 Gerçek Kesit, 02.00 Belgesel
   




 TV'DE BUGÜN
 EKRANDAN HABERLER