İstanbul

Yerel Haber
02 Aralık 2015 - 13:26

21. TOYP ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

IHA

Genç Liderler ve Girişimciler (JCI) Derneği tarafından bu yıl 21.’si düzenlenen “Ten Outstanding Young Persons Of the World (TOYP) ödül töreni ve gala gecesi, 28 Kasım’da Doğuş Üniversitesi’nde gerçekleştirildi.
Junior Chamber International’ın (JCI) toplumdaki pozitif değişimi gençler vasıtası ile gerçekleştirmeyi amaçladığı projesi TOYP kapsamında Türkiye’nin on başarılı genci ödüllendirildi. 9 ayrı kategoride ödül verilen gecede, TOYP Özel Onur Ödülü’nü de Beykent Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. İsmail Erkan Çelik kazandı. Bilimsel Önderlik kategorisinde Ali Koşar, Siyaset-Hukuk ve Kamu Yönetimi alanında Güneş Unuvar, Fen ve Teknik Gelişme alanında Mehmet Z. Baykara, Çevre Korumacılığı ve Ahlaki Önderlik alanında Gökhan Yıldırım ödül aldı. Ödül töreni, Beykent TV’den canlı olarak yayınlandı.
TOYP 2015, İş Dünyası-Ekonomik ve/veya Girişimcilik, İnsan Haklarına, Çocuklara ve Dünya Barışına Katkı, Kişisel Başarı-İnsanlığa ve Gönüllü Kuruluşlara Hizmet, Tıbbi Yenilik ve Buluşlar, Kültürel Başarı kategorilerinde birinci olan gençlere ödüllerinin takdim edilmesiyle devam etti.

©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.