22.03.2019 23:32 | Son Güncelleme:

Abdülhamid suikastçısıyla yüz yüze geldi! 80. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitath Abdülhamid 79. Son bölümüyle ekranlarda oldu. Payitaht Abdülhamid’te bu hafta Ermeni çetelerin desteğini alamayan Sabahattin yeni planlarını devreye sokmak için Payitaht'a geldi. Abdülhamid ise suikastçısıyla yüz yüze kaldı. Peki seyircilerin şimdiden merakla beklediği Payitath Abdülhamid 80 yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitath Abdülhamid yine heyecan dozu yüksek bir bölümde izleyicilerle buluştu. 79. bölümde yaşananlar nefesleri keserken, izleyenler 80. yeni bölüm için şimdiden geri sayıma geçti bile. Payitath Abdülhamid 80. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında sayfamızdan izleyebilirsiniz!

PAYİTATH ABDÜLHAMİD 79. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Abdülhamid’in hamleleri neticesinde Ermeni çetelerinin desteğini alamayan Sabahattin, yeni planını devreye sokmak için Payitaht’a gelir. Bu arada Abdülhamid saraya önemli bir misafir davet etmiştir. Sabahattin Vembery’nin de yardımıyla Abdülhamid’in misafirini kendi safına çekecektir. Misafirin gerçek kimliği ve niyeti ise bambaşkadır. Abdülhamid’in canına kast edecek bir tertip içindedir.

Halil Halid Payitaht’ı Joris’in zulmünden korumak için uğraşırken adamları Joris’in tuzağına düşer.  Halil Halid onları kurtarmak için gözünü budaktan sakınmayacaktır. Nihayet sonunda Joris’le karşı karşıya gelecektir.

Akif Abdülhamid hakkında bir haber yapar. Ancak Robina yazıya müdahale edip Akif’i zor durumda bırakır. Bidar Naime’yi babasına düşmanlık eden biriyle görüştüğü için suçlarken, Naime bu ilişkiye son vermek mecburiyetinde kalacaktır. Öte yandan Bidar, Seniha ve Şivenaz cephesinde neler olduğuyla ilgili şüpheler içindedir.

Bidar Şivenaz’ın Seniha’yı tehdit ettiğini anlayack mı? Halil Halid ve Jorris’in büyük karşılaşmasında kaybeden kim olacak? Abdülhamid suikastçısıyla yüz yüze kaldığında ne yapacak?

Bu habere ifade bırak
  • 1Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy1