Ağrı

Yerel Haber
18 Şubat 2014 - 17:10

AĞRI'DA SEÇİM KOORDİNASYON TOPLANTISI

IHA

Ağrı’da seçimlerin huzur ve güven içinde geçmesi için Vali Mehmet Tekinarslan başkanlığında ‘Seçim Koordinasyon’ toplantısı yapıldı.
Ağrı’da seçimlerin huzur ve güven içinde geçmesi için Vali Mehmet Tekinarslan başkanlığında, kentteki siyasi parti temsilcilerinin katılımıyla toplantı yapıldı. Vali Mehmet Tekinarslan başkanlığında yapılan, İl Jandarma Komutanı Derviş Ahmet Güllerci, İl Emniyet Müdürü Bayram Coşkun, seçime katılacak siyasi partilerin il başkanlarının katıldığı toplantıda, seçimlerde herhangi bir gerginlik çıkmaması için herkesin üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmesi gerektiği ifade edildi. Vali Tekinarslan, “Çok şükür ilimizde kimse kimseyi düşüncesinden, tavrından dolayı incitmiş değildir. Önümüzdeki 40-41 günlük dönemde ümit ediyoruz ki saygın ve medeni bir rekabet içerisinde ilimizdeki seçimler cereyan edecek. Biz de devletin bütün kurumlarıyla seçimin güven içerisinde tensil edilmesine yönelik bütün tedbirlerimizi alacağız. Bu çerçevede siyasi parti temsilcileri, il başkanları devlet kurumlarından beklentileri, bu ulaşım noktasında, elektrik, su, acil yardım hizmetleri konusunda da olabilir. En başta da seçimlerde herkesin oyunu özgür bir şekilde sandığa yansıtmasını temin edecek güven ortama içerisinde gerçekleştirilmesine dönük karşılıklı beklentilerimizi, arzularımızı paylaşmak üzere bir araya geldik. Huzur ve güvenliğin en iyi olduğu ilimizde seçimler herkese hayırlı olsun” dedi.

Etiketler: Jandarma, Ağrı
AğrıYerel Seçim Sonuçları

Ağrı Hava Durumu

15°CŞİMDİPAZARTESİ
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.