Tekirdağ

Yerel Haber
10 Kasım 2017 - 12:54

Aile Okulu Semineri Yapıldı

IHA

Diyanet İşleri Başkanlığı Din Hizmetleri Genel Müdürlüğü Aile ve Dini Rehberlik Daire Başkanlığı tarafından planlanan “Aile Okulu Seminerleri” sona erdi.
Tekirdağ Diyanet Eğitim Merkezi Toplantı Salonunda 100 din görevlisi ve eşlerine yönelik tertip edilen seminerde aile, aile içi mahremiyet, eşler arası iletişim, çocuk ve çocuk eğitimi, aile ve medya okuryazarlığı, Kur’an-ı Kerim ve Sünnet perspektifinde aile olmak, aile kalmak, ailede fıkıh meseleleri ve mahremiyet bilinci konuları ele alındı.
İki gün süren ve açılış konuşması Tekirdağ İl Müftüsü İsmail İpek tarafından yapılan Aile Okulu Semineri, Başkanlık Vaizi Nurettin Muhtar Acar, Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanı İdris Bozkurt, Psikolog Rukiye Karaköse, Vaiz Hatice Kahyaoğlu, Vaiz Ömer Aydın, Namık Kemal Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Muzaffer Üzümcü ve Başkanlık Basın ve Halkla İlişkiler personeli Muhammed Cüneyd Çiğdemli tarafından sunuldu.
Seminer, Tekirdağ İl Müftüsü İsmail İpek ile birlikte hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.

TekirdağYerel Seçim Sonuçları

Tekirdağ Hava Durumu

15°CŞİMDİPAZARTESİ
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.