Altay’da 2 içeri 1 dışarı

Siyah beyazlılar Şekerspor’un sol beki Hasan Engin Ekler’i renklerine bağlarken, sözleşmesi devam eden Cenk Ahmet’le yeniden anlaştı, alacakları nedeniyle TFF’ye başvuran Soner’le ise yollar ayrıldı


Altay’da 2 içeri 1 dışarıAltay’da 2 içeri 1 dışarı

Altay, Konya Şekerspor’un sol beki Hasan Engin Ekler’i transfer ederken, sözleşmesi devam eden Cenk Ahmet’le yeniden anlaştı, alacakları nedeniyle TFF’ye başvuran kaleci Soner’le ise uzlaşma sağlanamayınca yollar ayrıldı. Fenerbahçe altyapısından çıkan, Turgutlu, Malatya, Beylerbeyi ve son olarak Konya Şekerspor formalarını giyen 24 yaşındaki Hasan, 3 yıllık sözleşme imzaladı. Genç futbolcu, “Ercan Ertemçöz yakından tanıdığım bir teknik direktör. Antrenör Koray Cinel’le ise Turgutlu’da yan yana oynadım. Kariyerimin en önemli transferlerinden birini yaptığıma inanıyorum” dedi.

4 genç oyuncu profesyonel yapılacak
Sözleşmesi devam eden Cenk Ahmet’in geçen yıldan kalan alacaklarının ödeme takvimi belirlenirken, yeni sezonda alacağı ücret konusunda da menajeriyle el sıkışıldı. Sözleşmesi biten, kurmayların önerisini kabul etmeyen kaleci Soner kulüp aramaya başladı. İzmirsporlu Ahmet Aras’ın bugün başlayacak idmanlara çıkacağı, Karaburun kampına götürülen gençlerden Yiğitcan, Cenk, Aytaç ve Sadık’ın profesyonel yapılacağı açıklandı.

Milliyet iPhone uygulaması yenilendi.
Daha hızlı, daha canlı, en güncel! Yenilenen Milliyet.com.tr iPhone uygulamasını hemen indir!
iPad’i unutmadık!
iPad’inize özel Milliyet.com.tr uygulamasını ücretsiz indirmek için tıklayın.Yorum Yaz
20Yorum Başlığı:420Yorum: