SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Duygu Özaslan kimdir? Duygu Özaslan Kaç yaşında?

Son günlerde sosyal medyada çok konuşulan Duygu Özaslan, 1991 yılında doğdu. YouTube üzerinde yayınladığı makyaj videolarıyla ünlenen Duygu Özaslan'ın abonesi her geçen gün artıyor. Çektiği makyaj videolarıyla sosyal medya fenomeni olan Duygu Özaslan, İstanbul Üniversitesi’nde İspanyol Dili ve Edebiyatı okuyor.

Milliyet Haber

Günümüzde ilk başlarda hobi olarak açtığı YouTube kanalında makyaj videoları paylaşan Duygu Özaslan, bu hobiyi meslek haline getirdi. 2014 yılında verdiği bir röportajda kendisini şu sözlerle anlamıştı:

İstanbul Üniversitesi’nde İspanyol Dili ve Edebiyatı okuyorum. Tamamen hobi olarak başladım bu işe. İlk başta ayda bir video yüklüyordum. Yabancı güzellik vlogger’larını izlemeyi çok seviyordum. Ben de öyle bir şey yapmak istiyordum, amacım tamamen sevdiğim şeyleri paylaşmaktı. Arkadaşlarım bana makyaj, kozmetik konularını çok soruyordu, “Nereden alayım, hangisi iyi” diye... “Bir kanal açsana” dediler bana ve ben de başladım. Ben açtığımda Türkiye’de çok vlogger yoktu. Sonra Youtube’la partner oldum. Para kazanıldığını bile bilmiyordum ilk başta... Şimdi reklamlar üzerinden gelir elde ediyorum. İzlenme sayısı artan kanallarla iletişime geçip partner oluyoruz...

Diğer Haberler

  1. TRT World Forum başlıyor... Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşma yapacak
  2. Fuhuş çetesinden akılalmaz yöntem! İndirim yapmış...
  3. Film gerçek oldu! 9 yıl ayrı kalıp sonrasında...
  4. Harekat aleyhine "savaştan etkilenen çocukların" fotoğraflarıyla manipülasyon
  5. Abisi, yeğeni ve komşusu... 'Yaparken bana mı sordun!'
  6. Dikkat! Yarın İstanbul'da bu yollar kapalı...
  7. O Ses Türkiye 5. bölümde jüriden şaşırtan teklif!
  8. Ortaya çıktı! Kahreden görüntü...
  9. Barış Pınarı gazisi: İyileşip arkadaşlarımın yanına dönmek istiyorum
  10. Kalk Gidelim 82. bölümde neler olacak? İşte yeni fragman

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.