SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Üvey evlat olduğunu öğrenen Muhammed ve öldürdüğü yengesi toprağa verildi

Kayseri'de üvey evlat olduğunu öğrenince cinnet getirip 33 yıldır öz annesi olarak bildiği yengesi İfakat Doğan'ı (64) tabancayla öldürüp aynı silahla yaşamına son veren Muhammed Erdal Doğan (33) yengesi ile birlikte son yolculuğuna uğurlandı.

DHA

Olay, dün Merkez Melikgazi ilçesine bağlı İldem Cumhuriyet Mahallesi Altın Park Apartmanı'nda meydana geldi. Kayseri'de yaşayan Ahmet Doğan, 33 yıl önce dünyaya gelen Muhammed Erdal Doğan ismini verdiği oğlunu Almanya'da yaşayan ve çocukları olmayan kardeşi Ferhat Doğan'a evlatlık oarak verdi. Uzun yıllar Almanya'da yaşayan Muhammed Erdal Doğan, gerçekte amcası Ferhat Doğan ile yengesi İfakat Doğan'ı öz anne-babası olarak bildi. Kurban Bayramı tatili için Kayseri'ye gelen Muhammed Erdal Doğan, bir yakının gerçekte babasının amca olarak bildiği Ahmet Doğan olduğunu söylemesi üzerine cinnet getirdi. Doğan, evdeki tabancayla yıllardır annesi olarak bildiği yengesi İfakat Doğan'a 5 el ateş ederek öldürdü. Ardından aynı tabancayla intihar ederek yaşamına son verdi.

AYNI CAMİDE CENAZE NAMAZLARI KILINDI

İfakat Doğan ve Muhammed Erdal Doğan'ın cenazeleri hastane morgundan alınarak, Asri Mezarlık içinde bulunan Hulusi Akar Camii'ne getirildi. Burada öğle namazının ardından kılınan cenaze namazına Muhammed Erdal Doğan ile İfakat Doğan'ın yakınları katıldı. Kılınan namazın ardından İfakat Doğan Asri Mezarlık'ta, Muhammed Erdal Doğan ise İldem Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Diğer Haberler

  1. İnsanlık dışı olayda flaş gelişme! Yaşlı kadını evin arkasına götürüp...
  2. Kışın habercisi! Böyle göç ettiler
  3. Eski hakime FETÖ'den hapis
  4. Yine kalmadı! 1 kilo domates parasına bile satıyorlar
  5. Otomobilin çarptığı karaca öldü
  6. Yasak aşk cinayetinde karar çıktı!
  7. Çukur'un Nehir'i Hazal Subaşı kimdir?
  8. Bursa'da korkunç kaza!
  9. Otomobil önce kamyona sonra bariyere çarptı: 1 ölü, 1 yaralı
  10. PKK operasyonunda ele geçirildi! 8 adet kalem şeklinde kimyasal...

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.