SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Ankara İncek'te Bir Akdenizli...

İncek Bellapais Başkente Akdeniz'in Huzurunu ve Keyfini Taşıyor.

Milliyet Haber

Barış İnşaat güvencesiyle Ankarada inşa edilen İncek BellaPais Konutları, Akdenizin huzurunu ve keyfini başkente taşıyor. Adını Girnede Akdenizin en güzel köylerinden biri olan Bellapais köyünden alan İncek BellaPais Konutları, sunduğu özgün yaşam alanlarıyla 12 ay tatil havasında yaşamayı vaat ediyor. Ankara gibi büyük kentlerde yaşayan insanlar için Bellapais kadar güzel bir köyde yaşamanın hayal olduğunu vurgulayan Barış İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akyüz, Kıbrıs Girne’nin en güzel köyü Bellapais'i, “İncek BellaPais Konutları’nın sosyal donatısı" olarak Ankaraya getiriyoruz. BellaPais sakinleri, pencerelerinden görünen, evlerinin hemen yanı başında, çocuklarının köy hayatını deneyimleyebileceği, doğal güzelliklerle zenginleşen muhteşem bir Akdeniz köyünde yaşamanın keyfini sürecekler” dedi.

Ankara ve KKTCde 50 yıldır inşaat sektöründeki Akyüz ailesinin üçüncü kuşağını temsil eden bir aile şirketi olan Barış İnşaat, Türkiyede bir ilke imza atıyor. “İncek'te bir Akdenizlitemasıyla projelendirilen BellaPais Konutları, yüksek tavanlı evleri, yüksek kapıları, sardunyalarla bezeli bahçeleri ve deniz köylerinin tüm güzelliklerini yaşatan sosyal yaşam alanları ile görenleri kendine hayran bırakıyor.

Burda bir köy var yakında, bu köy sizin köyünüz…” mottosuyla satışa sunulan ve toplam 3 adada, 105 bin metrekare inşaat, 30 bin metrekare arsa alanı üzerine kurulan İncek BellaPais Konutları’nda öne çıkan en önemli özelliklerinden biri de proje alanının neredeyse yarısının sosyal yaşam alanlarına ayrılmış olması.

ANKARADA 12 AY TATİL KEYFİ

Başkente farklı bir anlayış getirecek İncek BellaPais Konutları’nın adını Kıbrıs Girne’nin en güzel köylü olan ve yaz-kış dünyanın her yerinden gelen turistleri ağırlayan BellaPais köyünden aldığını kaydeden Barış İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akyüz şunları söyledi:

“BellaPais, Beşparmak dağlarına sırtını vermiş Girne manzaralı muhteşem bir dağ köyüdür. Bellapaisin sözcük anlamı ‘güzel ülkedir. Bu köyde tüm evler yüksek tavanlıdır. Haliyle yüksek kapılar açılır bu evlere. Bahçelerinde limon, portakal, mandalina, incir ağaçları vardır; sokaklar begonvillerle doludur. Ankara gibi büyük kentlerde yaşayan insanlar için BellaPais kadar güzel bir köyde yaşamak hayal gibi.

Barış İnşaat olarak biz de İncekte, mimarisinden peyzajına kadar Bellapais Köyü’nü tüm detayları yaşatacak yepyeni bir yaşam inşa ediyoruz. BellaPais Konutları’nda 12 ay tatil havasında yaşanacak; dinlendiren, eğlendiren, huzur veren yaşam alanları oluşturuyoruz. Proje kapsamında toplam 8 bin 500 m2‘lik bir alanda BellaPais Köyü’nü inşa ediyoruz. İçinde göletler, yürüyüş alanları, kafeler, köy evleri, çocuk oyun alanları, değirmenler, taş yollar, köy çeşmesi, piknik alanları yer alacak. Ayrıca tenis kortu, basketbol sahası ve koşu parkuru da olacak. Özellikle çocuklar için doğal, sağlıklı, sürdürülebilir yaşam alanları olacak.

İncek BellaPais Konutları’nda sadece ev değil aynı zamanda bir köy sahibi de olma, Akdeniz esintiyle güne başlamayı taahhüt ediyoruz. İncek BellaPaisde çocuklar Kıbrıs köyünde güven içinde oynayacak oyunlarını, kahveler Kybele Cafede içilecek, yürüyüşler BellaPais köyünün yollarında yapılacak. Köy çeşmesinin sesi, kuş seslerine karışacak. Amacımız birbirini tekrarlayan sosyal tesislerin ve “şehirli sıkıcılığından” uzak yaşam alanları oluşturmak huzur dolu güzellikleri Ankaraya kazandırarak Türkiye çapında bir ilke imza atmaktı. Projemizi görenlerden aldığımız geri dönüşler de bu amaca ulaştığımızı gösteriyor. İncek BellaPais Konutları, Ankaranın en kaliteli ve yatırım değeri yüksek projelerinden biri olarak yükseliyor”

5 BLOKTA TOPLAM 433 KONUT

Ankaranın yükselen trendi İncekte, Bahçeşehir Koleji karşısında, TOKİ Milletvekilleri konutları yanında kendine has mimarisiyle dikkat çeken ve toplam 433 konuttan oluşan BellaPais toplam 3 adet dikey, 2 adet yatay blok olmak üzere 5 adet bloktan oluşuyor. İncek BellaPais Konutları projesi’nde 18 tip daire seçeneği sunuluyor. Dikey bloklarda katta 3+1, 4+1, 5+1 dairelerin yanı sıra yatay bloğunda 3+1, 4+1 ve 5+1 teraslı ve bahçe dublekslerinin olduğu toplam 237 daire yer alıyor. Rezidans olarak projelendirilen diğer parselde ise, dikey ve yatay 2 blokta, 1+1, 2+1 ve 3+1 teraslı dubleks ve bahçe dubleksleri olmak üzere toplam 196 daire bulunuyor.

İncek BellaPaisi özgün kılan bir diğer özellik ise daire tavan yüksekliklerinin net 3.20 metre, kapı yüksekliğininse 2.60 metre olması. Isıtma sistemi yerden ısıtma olarak yapılan konutlarda dairelerde vestiyer odası, çamaşır odası, yatak odasında ebeveyn giyinme odası, fonksiyonel dolaplar, mutfaklarda ankastre davlumbaz, ocak, fırın standart olarak yer alıyor. BellaPaisin her bloğunda kapalı otoparkın yanı sıra içinde kapalı yüzme havuzu, fitness center ve spa merkezi olan sosyal tesisler yer alıyor.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Barış İnşaat Hakkında:

Kurulduğu günden bu yana geçen 20 yıllık süreç içinde ağırlıklı Ankara'da olmak üzere Türkiyenin farklı yerleşim bölgelerinde pek çok konut, lüks konut, villa, iş merkezleri ve taahhüt projelerini başarıyla tamamlayan Barış İnşaat, KKTC'de Anadolu Co. Ltd. adı ile yine pek çok gayrimenkul ve taahhüt işi gerçekleştirmiş ve yeni projeleri ile faaliyetini sürdürüyor.

İnşaat sektöründe gayrimenkul ve taahhüt projeleri yüksek kalitesi ve ciddi çalışma prensipleriyle tanınan ve saygı gören Barış İnşaat, yapımına devam ettiği gayrimenkul ve kamu projelerinde de “hedef, kalite, bütçe, zamanlama, iş güvenliği” boyutlarına azami önem vermekte; taahhütlerini yerine getirmek üzere dürüstlük ve azimle çalışmaktadır. “Teslim ettiğimiz ve edeceğimiz tüm yaşam ve yatırım alanlarının konforlu, sağlıklı, sağlam, değerli ve estetik olması temel ilkemizdir” anlayışıyla hizmet veren Barış İnşaat, kalitesini ISO 9001, OHSAS 18001 ve ISO 14001 kalite sistemleri ile belgelemiştir. Üç kuşaktır inşaat ve müteahhitlik sektörünün en güvenilir ve deneyimli gruplarından biri olan ve bugüne dek yüzlerce toplu konut, site, villa ile spor kompleksi, iş merkezi, hastane, gençlik merkezi yapan Barış İnşaat’ın KKTC-Nicosia Suits, Batıkent-Asteria İş Merkezi, Bursa-Yıldırım Spor Kompleksi ve Cimnastik Salonu projeleri de başarıyla devam ediyor.

Diğer Haberler

  1. %100 Yerli ve Milli Kiremitler Kazandırıyor
  2. Yıldırım Kule İle “İŞE” Bakış Açınız Değişecek
  3. Türkiye'nin En Kaliteli İnşaat Perliti
  4. YÜZ BİNE YAKIN KİŞİ ENERJİ TASARRUFU İLE TANIŞTI
  5. MANTOSÜR DOĞAL ISI YALITIM SIVASI NEDİR?
  6. TÜKETTİĞİMİZ TOPLAM ENERJİNİN YÜZDE 40’A YAKININI BİNALARDA KULLANIYORUZ
  7. GNYAPI’ DAN MANTOLAMA TEŞVİĞİ
  8. CAPATECT ISI YALITIM SİSTEMLERİ İLE AYDA 400 TL’YE VARAN TASARRUF MÜMKÜN!
  9. ISI YALITIMININ DÜNÜ VE BUGÜNÜ
  10. AUSTROTHERM ISI YALITIMINDA 3 YENİ ÜRÜN SUNDU!

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.