21.10.2015 15:54 | Son Güncelleme:

Analar ve Anneler'de ilk bölümde için heyecan doruktaydı! - İzle

İki genç annenin savaşını konu alan Analar ve Anneler dizisinde Sinem Kobal ve Hazar Ergüçlü ilk kez anne karakterini canlandıracaklar. Dizinin ilk bölümü dün akşam ekrana geldi. Kader ve Zeliha hayatın onlara hazırladığı kötü sürprizlerden habersiz karınları burnunda ilk kez İstanbul'da karşı karşıya geldiler.

Ay Yapım imzalı ilk bölümüyle ATV'de ekrana gelen 'Analar ve Anneler' dizisinde genç oyuncular Sinem Kobal ve Hazar Ergüçlü ilk kez anne rolüyle izleyici karşısına çıktı.

ANALAR VE ANNELER 1. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

1970'li yılların başında geçen Analar ve Anneler'de;  Anadolu’nun küçük bir köyünde yaşayan Kader (Hazar Ergüçlü) ve İstanbul'da  üniversitede okuyan evli bir genç kadın olan Zeliha'nın (Sinem Kobal) çarpıcı bir şekilde birleşen hayatlarını konu alıyor.

Dizinin ilk bölümünde; Kader ve Zeliha hayatın onlara hazırladığı kötü sürprizlerden habersiz karınları burnunda ilk kez İstanbul'da karşı karşıya gelecekler. Dizi Kader ve Zeliha'nın aynı evlat  için vermek zorunda bırakılacakları savaşı ekrana taşıyacak.

Senaristliğini Berkun Oya'nın yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin'in kadrosunda Okan yalabık, Binnur Kaya, Sinem Kobal, Hazar Ergüçlü, Ulaş Tuna Astepe, Metin Akdülger ve Nazan Kesal'ın rol aldığı "Analar ve Anneler" 22 Ekim Perşembe günü saat 20.00'da ATV'de!

Analar ve Anneler Fragman 2 - İzleAnalar ve Anneler Fragman 1 - İzle

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0